Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Dell Japānā sākusi piedāvāt jaunu all-in-one datoru ar nosaukumu Studio One 19 PC. Šis izskatīgais viss-vienā dators būs aprīkots ar 18,5 collu lielu skārienjutīgo ekrānu, kuram būs multi-touch tehnoloģijas atbalsts, kā arī četrkodolu centrālo procesoru.

Dell Studio One 19 PC būs aprīkots ar Intel Core 2 Quad četrkodolu centrālo procesoru, 4 GB operatīvās atmiņas, cieto disku ar 750 GB lielu ietilpību, 1,3 megapikseļu tīmekļkameru, NVIDIA GeForce 9400 videokarti, Blu-Ray atskaņotāju un 6 USB 2.0 pieslēgvietām. Tāpat šim datoram būs jau iepriekš pieminētais 18,5 collu ekrāns ar multi-touch atbalstu un izšķirtspēju 1366 x 768 pikseļi. Pie kam šī datora pircēji, acīmredzot, varēs izvēlēties divas datora versijas: vienai no tām būs parasts LCD ekrāns, bet otra būs aprīkota ar skārienjutīgo ekrānu, kas atbalstīs multi-touch tehnoloģiju.

Japānā šī modeļa cena ir aptuveni 1538 ASV dolāri, bet izdevums PC World ziņo, ka šis viss-vienā dators sākot ar pavasari būs nopērkams arī ASV (un, iespējams, arī citur pasaulē), un tur šī datora sākumcena būs 699 ASV dolāri. Piemaksājot 100 dolārus, lietotājs varēs pasūtīt datora versiju ar skārienjutīgo ekranu, par 200 dolāriem iegādāties Blu-Ray atskaņotāju, kā arī, protams, iegādāties citus uzlabojumus.

Izsaki savu viedokli