Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Dell šodien ir paziņojis par SonicWALL drošas mobilās piekļuves (Secure Mobile Access — SMA) operētājsistēmas (OS) atjauninājumiem, kas tāldarbiniekiem, kuri izmanto viedtālruņus, planšetdatorus vai klēpjdatorus (pārvaldītus vai nepārvaldītus), nodrošina politikas regulētu SSL virtuālā privātā tīkla piekļuvi uzņēmumam būtiski svarīgām lietojumprogrammām, datiem un resursiem. Jaunā operētājsistēma Dell SonicWALL SMA 11.4 organizācijām ļauj viegli garantēt drošu mobilo piekļuvi globālā mērogā neatkarīgi no datu veida, izmantotās ierīces un/vai tāldarbinieka atrašanās vietas, izmantojot jaunu darbgatavības pieeju, kas sniedz drošu piekļuvi vairākiem lietotājiem vienlaikus. Lietotājiem, kas darbojas stingri regulētās nozarēs, piemēram, valsts pārvaldē, finanšu iestādēs un veselības aprūpē, SonicWALL SMA sniedz jaunu iespēju klāstu, kas nodrošina atbilstību jaunākajām nozares un valsts pārvaldes drošības prasībām. Jaunā operētājsistēma SonicWALL SMA 11.4 īsteno Dell Security apņemšanos palīdzēt organizācijām uzturēt sava ātri augošā mobilā darbaspēka produktivitāti, neapdraudot drošību. 

Atbilstoši nesen iznākušajam 2016. gada Dell Security apdraudējumu pārskatam Android ekosistēmai paredzētās ļaunprogrammatūras apjoms turpina pieaugt, apdraudot lielāko daļu no visiem viedtālruņiem.  Šī gada laikā ir pieaugusi sistēmai Android paredzētu izspiedējvīrusu izplatība, un Android ļaunprogrammatūras radītāji ātri atrod radošus veidus, kā izvairīties no ļaunprogrammatūras noteikšanas un analīzes. Tā kā darbinieki, piekļūstot korporatīvajiem tīkla resursiem, izmanto daudzas personiskas un uzņēmuma nodrošinātas ierīces, šīs satraucošās Android ļaunprogrammatūras uzbrukumu tendences rada nopietnu problēmu uzņēmumiem, kā garantēt drošu piekļuvi uzņēmuma lietojumprogrammām, datiem un resursiem no jebkuras ierīces, nemazinot tīkla drošību

Dell SonicWALL drošas mobilās piekļuves līdzekļu klāstā ietilpst patentēta tehnoloģija, kas paredzēta ar ļaunprogrammatūru inficētu un viltotu mobilo lietojumprogrammu noteikšanai, tādējādi ļaujot IT administratoriem droši paplašināt savu attālo pakalpojumu darbību Android un IOS mobilajās platformās. SMA ļauj administratoriem ātri sniegt drošu piekļuvi un lomām atbilstošas privilēģijas pilnvarotiem tāldarbiniekiem, apakšuzņēmējiem, piegādātājiem un līgumdarbu veicējiem, nodrošinot ātru un ērtu piekļuvi apstiprinātajiem korporatīvajiem resursiem un tādējādi saglabājot augstu darba ražīgumu. Uzņēmumi savukārt var izstrādāt pilnīgi drošu piekļuves politiku savu korporatīvo tīklu un datu aizsardzībai pret nepilnvarotu piekļuvi un ļaunprogrammatūru.

Atbilstoši nesen izlaistajam Forrester pārskatam digitālajam darbiniekam ir nepieciešama piekļuve sensitīviem datiem jebkurā diennakts laikā un nedēļas dienā no jebkādas vietas un ierīces. 52% informācijas apstrādes darbinieku visā pasaulē ir piekļuve klientu datiem (piemēram, vārdam, uzvārdam, kontaktinformācijai vai kredītkaršu datiem) neatkarīgi no tā, vai šo informāciju ir nepieciešams izmantot darbā. Šīs piekļuves drošības nostiprināšana ir vienīgais veids, kā uzlabot sadarbību, neriskējot ar klientu uzticību.1

Jaunākā operētājsistēma Dell SonicWALL SMA 11.4 garantē drošu piekļuvi visās galvenajās operētājsistēmās un mobilajās ierīcēs, tostarp Windows, iOS, Mac OSX, Android, Kindle Fire, Linux un Chrome OS. Šis risinājums palielina mobilo darbinieku un tāldarbinieku darba ražīgumu, aizsargā datus pret apdraudējumu un ir integrējams ar nozarē populārākajiem mobilās pārvaldības risinājumiem, lai sniegtu maksimāli drošu pilnīgas mobilās pārvaldības un drošības risinājumu gan darbinieku personiskajām, gan pārvaldītām ierīcēm. Galvenie funkciju uzlabojumi jaunajā versijā:

 • Global Traffic Optimiser (GTO) — funkcija, kas nodrošina uz darbgatavības principa balstītu pieeju vienlaicīgu lietotāju lielapjoma globālai mērogojamībai atbilstoši to ģeogrāfiskajai atrašanās vietai, vienlaikus uzturot drošu piekļuvi. Šis līdzeklis ļauj uzņēmumiem pilnvērtīgāk nodrošināt procesu nepārtrauktību no sava drošās piekļuves pakalpojuma apstākļos, kad nemitīgi palielinās darbaspēka apjoms un uzņēmums paplašinās valsts un starptautiskā mērogā.
  Regulatory Compliance — nodrošina atbilstību drošības prasībām, ko nosaka visstingrākie nozares un valsts normatīvie dokumenti, piemēram, ASV Federālais informācijas apstrādes standarti (Federal Information Processing Standards — FIPS) un Suite B kriptogrāfijas atbalsts.  Tas ir kritiski svarīgi lietotājiem organizācijās ar stingri reglamentētu darbību (valsts pārvaldē, finanšu sektorā, veselības aprūpē u.c.), lai nodrošinātu atbilstību.
  Management API — klientiem un trešajām pusēm nodrošina piekļuvi SonicWALL SMA lietojumprogrammu interfeisam. Tas ļauj uzlabot darbplūsmu, saskaņu un automatizāciju, pilnveidojot darba procesus, lai paaugstinātu ražīgumu un samazinātu izmaksas.
  Paplašināts Security Assertion Markup Language (SAML) 2.0 atbalsts — uzlabo galalietotāju ērtības, ļaujot veikt vienoto pierakstīšanos, lai lietotājiem nebūtu atsevišķi jāpierakstās katrā programmatūras pakalpojuma lietojumprogrammā.

Citi nozīmīgi uzlabojumi, kas nesen veikti Dell SonicWALL SMA sērijā:

 • Centralizēta pārvaldības sistēma (Centralised Management System — CMS) — nodrošina visaptverošu SMA pārvaldību un pārraudzību, kā arī licenču dinamisku piešķiršanu mezgliem atbilstoši pieprasījumam, tādējādi samazinot uzņēmuma kopējās īpašuma izmaksas un nodrošinot izcilu uzņēmuma procesu nepārtrauktību.
  HTML5 klienti un starpniekserveri — ļauj lietotājiem darbināt visas lietojumprogrammas vienā pārlūkprogrammas logā, atvieglojot savienojumu izveidi ar resursiem un nodrošinot “nulles dienas” ievainojamības atbalstu.
  Personisko ierīču autorizācija — aizsargā lietotāja tiesības uz viņa personiskajiem datiem viņa personiskajās ierīcēs, ja tās tiek izmantotas korporatīvajā tīklā.

Izsaki savu viedokli