Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai arī Dell portatīvie datori nekad nav bijuši no tiem, kas liek atskatīties tieši dēļ unikālā un skaistā dizaina, jaunais XPS 13 mums pierāda pretējo. Šo Ultrabook portatīvo datoru Dell jau paspēja izrādīt CES izstādē.

Del XPS 13 apvieno skaistu, plānu dizainu ar iespaidīgu veiktspēju. No ārpuses dators atgādina MacBook Air, taču tādi jau ir gandrīz visi Ultrabook datori. Izmēru ziņā Dell jaunums ir pat nedaudz biezāks un smagāks par 13 collu Apple ražojumu, taču to visu atspēko augstā veiktspēja. Runājot precīzāk, Dell XPS 13 ir 6-18 milimetrus plāns un sver 1.35 kilogramus.

Lai pasargātu displeju no skrāpējumiem, tas kopā ar visu apkārtējo rāmi ir pārklāts ar Gorilla Glass, kamēr viss pārējais korpuss ir veidots no alumīnija un oglekļa šķiedras. Protams, lielāka displeja iedabūšana mazākā korpusā tagad ir palikusi par normu, un Dell XPS 13 nebūt necenšas izcelties. Arī šī datora 13.3 collu displejs ir iedabūs korpusā, kas pēc izmēriem ir raksturīgs 12 collu portatīvajiem datoriem.

Pieejamas būs vairākas datora konfigurācijas, kuru pamatā būs Core i5-2467M vai Core i7-2637M divu kodolu centrālais procesors. Tā pat, izvēle būs arī starp SSD diskiem – 128 vai 256 gigabaitu, taču pārējais gan tiks iekalts akmenī – 4 gigabiatu operatīvā atmiņa, 13.3 collu WLED displejs ar 1366 x 768 pikseļu izšķirtspēju, 1.3 megapikseļu webkamera, Intel HD 300 grafiskais procesors, USB 3.0 ports, kā arī 47WHr baterija, kas datoru spēs noturēt pie dzīvības 8 stundas.

Lētākā datora konfigurācija maksās nepilnu tūkstoti ASV dolāru.

Saistītās tēmas: dellultrabookxps 13

Izsaki savu viedokli