Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Neliela izmēra portatīvo datoru tirgus ir viena no interesantākajām datoru tirgus nozarēm, jo tieši šeit ir iespējams redzēt visoriģinālākos risinājumus. Šodien Dell ir prezentēju savu Inspiron Mini 12 klēpjdatoru, kurš ir ne tikai ļoti pievilcīgs dizaina ziņā, bet iespēju un plānuma ziņā daudz neatpaliek no Macbook Air. Dell Inspirion 12 būs aprīkots ar Intel Atom jaunākās paaudzes 1.3 vai 1.6Ghz centrālajiem procesoriem, tiem būs līdz pat 80GB lieli cietie diski, 1GB operatīvās atmiņas un jau pieminētais 12 collu ekrāns.

Ekrāna izšķirtspēja būs 1280×800 pikseļi, kas ir ļoti pieklājīgs rādītājs tik nelielam izmēram. Tāpat ļoti pieklājīgs rādītājs ir ierīces biezums – tā ir aptuveni 2,3 cm bieza. Šādas klases ierīcei ir jābūt viegli pārnēsājamai, tāpēc arī Dell Inspirion svērs tikai 1.3 kg.

Tuvākajās dienās Dell Inspirion 12 būs pieejams Japānā, bet tuvākā mēneša laikā arī ASV un pārējā pasaulē. Par to, kad ierīce varētu ierasties pie mums precīzu ziņu nav, tomēr tās cena būs ļoti laba – 600 ASV dolāri. Tā kā mēs dzīvojam Latvijā un ir runa par datortehniku, tad 600 dolārus konvertējot latos varam droši prognozēt 500 Ls augstu cenu zīmi, kas vienalga beigās šķiet ļoti izdevīgi.

Izsaki savu viedokli