Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Dell ir paziņojis par nozarē lielākā hiperkonverģētu infrastruktūru klāsta paplašināšanu, lai palīdzētu klientiem paātrināt un vienkāršot IT izvietošanu un pārvaldību, nodrošinot viņu pašreizējo mērķu sasniegšanu un sagatavošanos nākotnes vajadzībām. Jaunievedumi, sākot ar VCE® VxRail™ ierīcēm un VxRack™ sistēmām līdz pat elastīgajiem VMware Virtual SAN Ready Nodes un nākamās paaudzes Dell XC sērijas hiperkonverģētajām ierīcēm, ļauj uzņēmumam Dell piedāvāt visplašāko pasaules klases hiperkonverģētu risinājumu klāstu no etalonarhitektūrām līdz pat īpaši izstrādātiem risinājumiem.

Hiperkonverģētās arhitektūras, kas vienā risinājumā vai ierīcē apvieno pilnas funkcionalitātes krātuves, skaitļošanas un tīklošanas funkcijas, kas parasti ir raksturīgi virtualizētām vidēm, turpina gūt arvien lielāku popularitāti, jo uzņēmumi izmanto priekšrocības, kuras sniedz elastīgu, mērogojamu un racionalizētu IT risinājumu nodrošinātā ātrākā ieguldījumu atdeve un efektīvākā darbība. Atbilstoši izpētes un analīzes pakalpojumu uzņēmuma IDC datiem līdz 2019. gadam ir gaidāms vispasaules hiperkonverģēto sistēmu tirgus pieaugums par gandrīz 60 procentiem (kopējais gada pieauguma koeficients — CAGR), sasniedzot tirdzniecības apgrozījumu vairāk nekā 3,9 miljardu ASV dolāru apmērā.1

“Datiem ieņemot arvien nozīmīgāku vietu uzņēmējdarbībā un darba slodzēm kļūstot arvien daudzveidīgākām, ir redzama izteikta pieprasījuma pēc hiperkonverģētām sistēmām palielināšanās un ir prognozējams, ka tirgū līdz 2019. gadam tiks ģenerēti gandrīz 4 miljardi ASV dolāru,” teica Mats Īstvuds (Matt Eastwood), IDC Uzņēmumu infrastruktūras un datu centru grupas vecākais viceprezidents. “Mūsdienās klienti vēlas dažādus ieejas punktus hiperkonverģētai infrastruktūrai. Dell ir viens no agrākajiem šī tirgus dalībniekiem ar spēcīgu izaugsmi, kā arī pareizu skatījumu un plašu pieeju tam, kā šī infrastruktūras kategorija turpina pārveidoties.”

Dell hiperkonverģēto risinājumu jaunievedumu klāstā ietilpst VCE un EMC Konverģēto platformu departamenta izstrādāto risinājumu tirdzniecība.

  • VCE VxRail ierīču saime — šīs ir vienīgās hiperkonverģētās infrastruktūras ierīces, kas izveidotas sadarbībā ar VMware un ir pilnībā integrētas, iepriekš konfigurētas un testētas lietošanai VMware vidē. Apvienojot EMC bagātināto datu pakalpojumus un progresīvās sistēmas vadības iespējas ar VMware hiperkonverģēto programmatūru vienā produktu saimē, VCE VxRail ierīces ir pieejamas dažādās konfigurācijās maza un vidēja apjoma izvietojumiem, ar sākuma cenu no 60 000 ASV dolāriem un mērogošanas iespējām atbilstoši dažādām darba slodzēm ar dažādām konfigurācijām, tostarp zibatmiņu masīva iespējām.
  • VCE VxRack Node un VxRack System 1000 FLEX — VCE VxRack sistēmas sniedz klientiem transformācijas iespējas, lai pārietu no fiziskiem atmiņas apgabalu tīkliem (SAN) uz hiperkonverģētām sistēmām, kas sniedz iespēju mērogot pat tūkstošiem mezglu ar vairāku hipervizoru atbalstu. VxRack Node ir programmdefinēts krātuves veidošanas bloks ar EMC® ScaleIO® programmatūru, kas nodrošina ātru izvietošanu un elastīgu mērogojamību. VxRack System 1000 FLEX ir statņa mēroga hiperkonverģētas infrastruktūras risinājums, kas nodrošina augstas veiktspējas skaitļošanu, programmdefinētu krātuvi un tīklošanu.
  • Dell paziņoja arī par Dell etalonarhitektūru EMC konverģētai infrastruktūrai, kas klientiem nodrošina pielāgošanas iespējas, izvietojot statņa mēroga arhitektūru, kurā tiek izmantoti Dell PowerEdge serveri.

Citi jaunievedumi paplašinātajā Dell hiperkonverģēto infrastruktūru klāstā demonstrē piedāvāto līdzekļu diapazonu no elastīgiem moduļiem līdz pat ierīcēm un pilniem risinājumu komplektiem.

  • Dell VMware Virtual SAN Ready Nodes — klienti var ātrāk ieviest jaunievedumus un samazināt projektu risku, veidojot savus hiperkonverģētos risinājumus uz VMware bāzes no Dell gatavajiem mezgliem Virtual SAN Ready Nodes. Šie moduļi ir lietošanai gatavas, apstiprinātas konfigurācijas, kas var tikt rūpnieciski integrētas Dell PowerEdge serveros un VMware hiperkonverģētajā programmatūrā. Plašs konfigurāciju klāsts atbilst dažādu darba slodžu prasībām.
  • Dell hiperkonverģēto ierīču sērija XC — Dell XC sērijas ierīces tagad ir nozarē progresīvākie hiperkonverģētas infrastruktūras risinājumi, kuru darbību nodrošina Nutanix un kuros ir ietverta jaunākā Intel®Xeon® procesoru E5-2600 v4 Broadwell izstrādājumu saime. Tādējādi tiek nodrošināta pilnībā konfigurējamo 1U un 2U ierīču klāsta ātrāka veiktspēja, palīdzot paātrināt klientu piekļuvi datiem un lietojumprogrammām maksimāli mērojamos izvietojumos, kurus var lietot no VDI līdz pat privātam mākonim. XC sērijai tagad ir arī sertificēta integrācija ar SAP NetWeaver® tehnoloģiju platformu, kas darbojas Linux vidē.
  • Dell Hybrid Cloud Platform for VMware ir pievienots Virtual SAN — šajā etalonarhitektūrā ir integrēts labākais no Dell un VMware tehnoloģijām. Dell programmatūras Active System Manager integrācija ar VMware vCenter, vRealize un Virtual SAN izveido pilnfunkcionālu un maksimāli optimizētu privāto un hibrīdmākoņa platformu ar visaptverošas automatizācijas iespējām no privātā uz publisko mākoni. Jaunais VMware Virtual SAN atbalsts nodrošina preskriptīvu vadību mākoņu izveidei, izmantojot hiperkonverģētu programmatūru ar sistēmu, kas tieši savieno VMware vRealize ar fizisku infrastruktūru.

Izsaki savu viedokli