Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Uzņēmums Dell ir paziņojis par jaunu pilnu drošības risinājumu klāstu, kas klientiem palīdz ieviest visaptverošu lieluzņēmuma drošības stratēģiju, lai aizsargātu savu organizāciju no progresējošiem draudiem, vienlaikus stiprinot uzņēmuma pielāgošanās spējas. Dell jaunie nākotnes drošības risinājumi ietver: jaunu pieeju sarežģītu mērķuzbrukumu noteikšanā un bloķēšanā; paplašinātu lietotāju drošību mākoņa lietojumprogrammām ar daudzfaktoru autentifikāciju; datu drošības risinājumu uzlabojumus Dell datu aizsardzības (DPP) komplektā; pārvaldības un politikas integrāciju visos Dell nākamās paaudzes ugunsmūros (NGFW), komutācijas un bezvadu piekļuves punktos; jaunus lietojumprogrammu drošības pakalpojumus. Jaunie risinājumi no jauna apstiprina Dell apņēmību piedāvāt pilnu drošības risinājumu klāstu, kuru uzdevums ir novērst neskaitāmās drošības problēmas, ar kurām sastopas klients.

“Urķu uzbrukumi uzņēmuma aktīviem joprojām ir ierasta parādība, un tiek kļūst arvien izsmalcinātāki. Organizācijām noteikti ir jāievieš stingra drošības stratēģija, kas tās var aizsargāt ne tikai pašlaik, bet arī turpmāk. Jaunie risinājumi sniedz īpašu aizsardzību mūsu klientu lietojumprogrammām, datiem, klientiem un darbiniekiem, izmantojot integrētu nākamas paaudzes ugunsmūru, lietotāju drošības, piekļuves un galapunktu vadības komplektu,” teica Kērtiss Hačesons (Curtis Hutcheson), Dell Security viceprezidents un ģenerāldirektors.

Ieguldot līdzekļus drošībā, uzņēmumu darbība kļūst arvien stratēģiskāka, un drošība tiem palīdz lietot jaunus izstrādājumus vai gūt konkurences priekšrocības, kā nesen atklāja Dell savā globālajā tehnoloģiju apguves rādītājā (GTAI 2015). GTAI aptaujāja IT speciālistus un uzņēmumu vadošos darbiniekus visā pasaulē, lai uzzinātu, kā viņi izprot, plāno un izmanto galvenās tehnoloģijas, un atklāja, ka stratēģiskā drošības pieeja kļūst aizvien populārāka Ziemeļamerikā un Rietumeiropā. To organizāciju īpatsvars Ziemeļamerikā, kuras norādīja, ka drošība ļauj izmantot jaunus izstrādājumus vai gūt konkurences priekšrocības, ir pieaudzis no 25 procentiem 2014. gadā līdz 35 procentiem 2015. gadā, un Rietumeiropā — attiecīgi no 26 līdz 30 procentiem.

Dell drošības pieejas pamatā ir saikne starp vienkāršību, efektivitāti un atbilstību prasībām, kas atsevišķus IT drošības aspektus apvieno vienā modulārā un integrētā risinājumā, kas ļauj kopīgi izmantot analītisko informāciju un vadības iespējas visā organizācijā. Turklāt tā atvieglo drošības izmantošanu, lai komerclietotāji varētu pārvaldīt kārtulas un politikas un gala lietotāji tās varētu viegli ievērot. Dell ir īstenojis šo solījumu ar jaunu un atjauninātu Dell drošības piedāvājumu klāstu, par kuru tika paziņots šodien.

Tīkla drošība

Lai aizsargātu klientus pret sarežģīto mērķuzbrukumu (APT) pieaugošajiem draudiem, Dell piedāvā Dell SonicWALL aizsardzības pakalpojumu pret sarežģītajiem mērķuzbrukumiem. Šis jaunais pakalpojums, kas ir pieejams gan ugunsmūriem, gan e-pasta drošības risinājumiem, pārbauda jebkura lieluma failus un aiztur iespējami ļaunprātīgus nezināmus failus, līdz tiek saņemts verdikts. Šī risinājuma izveides pamatā ir vairākslāņu izmēģināšanas vides tehnoloģijas, kas izmanto gan sistēmas emulācijas, gan virtualizācijas metodes, lai noteiktu vairāk draudus, nekā to spēj konkurentu vienas programmas risinājumi, un nodrošina mūsu mākoņa kriminālistikas platformas SonicWALL GRID lietošanu, kurā tiek izmantota tādu reāllaika datu analīze, kas iegūti no vairāk nekā 500 000 pievienotajiem nākamās paaudzes ugunsmūriem. Klienti var izmantot priekšrocības, ko sniedz ātrs reakcijas laiks, augsta drošības efektivitāte un samazinātas kopējās īpašuma izmaksas.

Tīkla drošības papildu piedāvājumi:

  • Jauna integrēta Dell Networking X sērijas komutatoru pārvaldība, izmantojot Dell SonicWALL ugunsmūri, kas klientiem ļauj pārvaldīt un ieviest drošības politikas visā viņu tīkla drošības, komutācijas, bezvadu un teritoriālā tīkla paātrināšanas sistēmā no vienas loga rūts. Tas samazina sarežģītību, palielina darba efektivitāti un tādējādi sniedz labāku tīkla drošību daudzu ierīču izvietošanā.

  • Dell SonicWALL e-pasta drošība palielina efektivitāti, izmantojot papildu Cyren pretvīrusu signatūras. Dell mitinātais e-pasta drošības un e-pasta drošības šaurierīču un programmatūras administrēšanas 8.2. laidiens tagad ir papildināts ar savā kategorijā labāko vairākslāņu pretvīrusu aizsardzību, tostarp DELL SonicWALL GRID, McAfee, Kaspersky un Cyren pretvīrusu aizsardzību.

Identitāšu un piekļuves pārvaldība

Jaunais produkts Dell One Identity Cloud Access Manager 8.1 ļauj droši piekļūt visām iekšējām un mākonī izvietotajām tīmekļa lietojumprogrammām, īstenojot drošības politikas un vadību un vienlaikus palielinot lietotāja darba ražīgumu, un jaunā versija ir papildināta ar programmatūras pakalpojumā veidotu daudzfaktoru autentifikāciju, izmantojot Defender as a Service.

Turklāt Dell ir paplašinājis CAM komplektā iekļauto drošības analīzes programmu, lai varētu apkopot informāciju no vairākiem avotiem un tālāk paplašināt kontekstu atpazīstošas drošības īstenošanas iespējas, izmantojot reāllaika adaptīvus lēmumus un to ieviešanu.

Datu drošības risinājumi

Mūsdienu uzņēmējdarbības vajadzības nozīmē to, ka dati ceļo starp daudzām atrašanās vietām, kuru skaits ir lielāks nekā jebkad agrāk. Dell struktūrvienība Security Solutions ir paziņojusi par trīs jauniem risinājumiem Dell datu aizsardzības (DDP) klāstā, kas nodrošina datu aizsardzību jebkurā vietā, kur tie nonāk.

  • Dell Data Protection | Cloud Edition 2.0 uzņēmumiem ļauj šifrēt datus un ieviest lieluzņēmumu klases politikas vadību, kad dati tiek pārvietoti no galapunkta uz populārākajām publiskajām mākoņplatformām. Jaunākais DDP | CE 2.0 izdevums bez Box un Dropbox ietver arī pakalpojumu Google disks un Microsoft OneDrive darbam. Tāpat DDP | CE 2.0 ļauj uzņēmumiem saglabāt savu šifrēšanas atslēgu pārvaldību, tādējādi var vieglāk izpildīt atbilstības prasības un sekmēt sadarbību starp darbiniekiem.

  • Tā kā klienti uzglabā arvien vairāk informācijas attālajos serveros ārpus datu centriem ar tradicionālajām drošības infrastruktūrām, sensitīvie dati tiek aizvien vairāk pakļauti riskam. Dell Data Protection | Server Encryption nodrošina visaptverošu programmatūras šifrēšanu Windows serveriem filiālēs vai attālos birojos, tostarp valsts un pašvaldības iestādēm, mazumtirdzniecības veikaliem un juristu birojiem, kas apstrādā konfidenciālus klientu datus. DDP | SE ļauj uzņēmumiem labāk aizsargāt datus vāji aizsargātos serveros un izmantot vienkāršākas pārvaldības un atbilstības atskaišu veidošanas iespējas.

  • Jaunais risinājums Dell Data Protection | Endpoint Recovery klientu klēpjdatoriem, galddatoriem un planšetdatoriem nodrošina vienkāršu un nepārtrauktu informācijas dublēšanu, kas palīdz līdz minimumam samazināt datu zudumu un veikt ātru un vieglu datu atkopšanu.

Dell SecureWorks nesen paziņoja, ka jaunā pieprasījuma funkcija Emergency Cyber Incident Response (ECIR) tagad ir pieejama klientiem, kas izvieto savus aktīvus platformā Amazon Web Services (AWS). Jaunais piedāvājums ir izstrādāts, reaģējot uz to, ka lieluzņēmumi arvien vairāk pieņem ražošanas darba slodzes platformā Amazon Web Services, kā arī reaģējot uz klientu pieprasījumu pēc pieprasījuma incidentu reakcijas risinājumiem, kas ir optimāli pielāgoti dinamiskai un ātri reaģējošai darba videi mākonī. Dell SecureWorks funkcija Emergency Cyber Incident Response, kas izstrādāta sadarbībā ar Amazon Web Services, palīdz organizācijām izpētīt kiberincidentus, kuri ietekmē platformā Amazon Web Services izvietotos aktīvus. Lai gan mākoņa infrastruktūra nemaina incidentu reakcijas un digitālās kriminālistikas pamatus, mākoņa infrastruktūras procesus ir nepieciešams modificēt, lai mākonī nodrošinātu efektīvu un rezultatīvu procesu ietvērumu, atvieglošanu, datu apkopošanu un analīzi. Šī iemesla dēļ struktūrvienība Dell SecureWorks ir kodējusi šīs metodes, lai varētu veikt īpaši efektīvus un mērogojamus kiberincidentu reakcijas pētījumus.

Dell Services iepazīstina ar rīku Dell AEGIS, kas lieluzņēmumu klientiem palīdz identificēt un novērtēt vājās vietas, kas ir saistītas ar uzņēmuma kritiski svarīgajām programmām, un veikt profilakses pasākumus. AEGIS papildina produktu Dell Managed Security Services, apvienojot visām nozarēm domātus visaptverošus drošības pakalpojumus, lai aizsargātu galvenos informācijas aktīvus publiskajā un privātajā mākonī, tīklos, resursdatoros un lietojumprogrammās. Struktūrvienības Dell Services drošības eksperti ir kļuvuši par klientu iekšējā IT personāla daļu un veic drošības analīzi, ierīču un tehnoloģiju konfigurēšanu, brīdinājumu pārvaldību un diennakts pārraudzību.

Izsaki savu viedokli