Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Par Dell Streak Pro 101DL viedtālruni baumas bija dzirdamas jau agrāk, taču nu Dell par savu jaunāko lolojumu ir paziņojuši oficiāli. Tiesa, pagaidām gan tiek plānots viedtālruni pārdot tikai Japānā.

Par Android 2.3 ātrdarbību parūpēsies divu kodolu 1.5 gigahercu procesors, operatīvās atmiņas apjoms gan nav zināms, taču visticamāk tas būs 1 gigabaits. Ierīces displeja diagonāles garums būs 4.3 collas, taču izšķirtspēja – 540 x 960 pikseļi. Tālrunis nebūs arī tas biezākais – tikai 10.3 milimetri. Iebūvētā atmiņa būs tikai 2 gigabaiti, taču to, protams, varēs arī paplašināt ar microSD atmiņas kartes palīdzību. Protams, aizmirsts nav arī par visām viedtālruņiem raksturīgajām funkcijām – WiFi, 3G, GPS, Bluetooth utml. Jāpiemin, ka tā kā Streak Pro 101DL galvenokārt būs paredzēts Japānas tirgum, iebūvēta  būs arī ārkārtas zemestrīču brīdinājuma funkcija, kas jau laikus paziņos par gaidāmo dabas stihiju.

Japānā jaunais Dell produkts būs nopērkams jau 2012. gada sākumā, taču par pieejamību ārpus Japānas nekas vēl nav paziņots.  

Saistītās tēmas: dellprostreak

Izsaki savu viedokli