Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Dell vakar prezentēja Latitude E6400 XFR otrās paaudzes klēpjdatoru. Šis portatīvais dators ir īpašs ar to, ka tas atbilst ļoti stingrām ūdens, karstuma, putekļu un triecienu izturības normām.

Dell Latitude 6400 XFR klēpjdators atbilst ASV Aizsardzības departamenta MIL-STD 810F prasībām, kurā ir iekļautas noteiktas karstuma, putekļu un triecienu izturības prasības. Pie kam šī datora korpuss ir pārklāts ar PR481 balistiskajām bruņām, kas ir paredzētas militāriem nolūkiem, tādēļ tas ir tik izturīgs, ka tam problēmas nesagādā pat tiešss augstspiediena ūdens strūklas trieciens.

Tiek ziņots, ka šajos datoros tiks uzstādīti Intel Core 2 Duo sērijas centrālais procesors, NVIDIA Quadro NVS 160M videokarte ar 256 MB lielu atmiņu un Intel 4500MHD iebūvētais grafiskais procesors. Tāpat tiem būs 14,1 collu ekrāni ar izšķirtspēju 1280 x 800 pikseļi. Viss tas būs iebūvēts 5,6 centimetru biezā korpusā, kas būš par 5 procentiem vieglāks nekā iepriekšējam Dell XFR klēpjdatoram.

Šobrīd ir zināma vien datora sākumcena, kas būs ļoti iespaidīga – 4299 ASV dolāri, taču šāda tipa klēpjdatori, protams, ir daudz dārgāki par parastiem portatīvajiem datoriem, līdz ar to šāda cena noteikti nav pārsteigums.

Izmantotie resursi:
Engadget.com

Izsaki savu viedokli