Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Dell ir paziņojis par Dell PowerEdge 13. paaudzes serveru izlaišanu — šī ir vismodernāko un visvieglāk pārvaldāmo serveru sērija. Klienti vairāk nekā 65 valstīs visā pasaulē paļaujas uz Dell PowerEdge serveriem, lai apstrādātu un optimizētu darba slodzes visos līmeņos — tagad ar paaugstinātu veiktspēju vairāk nekā 20% apmērā, ar diferencētas gaisa dzesēšanas atbalstu un vairāk nekā par 12% palielinātu atmiņas joslas platumu kombinācijā ar procesora Intel® Xeon® E5-2600 v4 jaunākajām versijām. Un tas viss ir pieejams pašreiz modernākajos Dell PowerEdge 13. paaudzes statņa vai torņkonfigurācijas serveros, plātņserveros un konverģētas infrastruktūras arhitektūras serveros. 

Nozīmīgas tendences, tostarp sociālie tīkli, mobilie pakalpojumi, analīzes iespējas un mākoņpakalpojumi, maina nosacījumus IT nozarē. Līdz ar to IT nozarei ir nemitīgi jānodrošina izcila veiktspēja un nekavējoties jāreaģē uz izmaiņām uzņēmējdarbības vidē. PowerEdge 13. paaudzes serveri klientiem palīdz pārvarēt šos izaicinājumus un ļauj pievērsties uzņēmuma izaugsmei un jaunievedumu ieviešanai.

“Klientu vajadzības veicina programmdefinētu datu centru attīstību, izmantojot darba slodzei atbilstošus risinājumus, kas arvien vairāk ir orientēti uz skaitļošanu,” teica Ešlija Gorakpurvala (Ashley Gorakhpurwalla), Dell Server Solutions viceprezidente un ģenerāldirektore. “Dell globālie sasniegumi x86 jomā, it īpaši plātņserveros, ir labs rādītājs tam, kā apmierinām mūsu klientu vajadzības. Dell PowerEdge 13. paaudzes serveros ir ietverti praktiski jaunievedumi, kuru pamatā ir mūsu 20 gadu laikā uzkrātās zināšanas par šo izstrādājumu un kuri ļauj nodrošināt pareizo funkcionalitāti, tādējādi klienti var izveidot nākotnes vajadzībām piemērotus datu centrus.”

Veiktspējas salīdzinošā novērtēšana

  • Uzlabota procesoru veiktspēja: 
    • PowerEdge R730 ar procesoru E5-2699 v4 nodrošināja nozarē vadošo 2 ligzdu Linux veiktspēju ar vērtējumu 21 050 — veiktspējas uzlabojumu 27,6 procentu apmērā salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi, izpildot SAP SD divrindu (Linux) etelonuzdevuma testu.
    • Turklāt procesors E5-2699 v4, kas izmantots PowerEdge platformā R630, var nodrošināt līdz pat 30% pieaugumu, atbilstoši SPECint_rate_base2006 salīdzinošajam novērtējumam, un 22,1% veiktspējas pieaugumu, atbilstoši SPECfp_rate_base2006 salīdzinošajam novērtējumam.
  • Ātrākais no pieejamajiem Intel procesoriem: atbalsts procesoram E5-2689 v4, kas tiek izmantots R730 platformā, ar Dell diferencētās  gaisa dzesēšanas atbalstu (konkurences priekšrocība attiecībā uz risinājumiem ar gaisa dzesēšanu).
  • Nākamās paaudzes atmiņa 2400 MTs: procesors  E5-2699 v4, kas darbojas PowerEdge platformā R630, var nodrošināt līdz pat 12,6%  veiktspējas pieaugumu, atbilstoši STREAM (MB/s) salīdzinošajam novērtējumam (atmiņas joslas platuma veiktspējas etalonuzdevuma tests).

Izsaki savu viedokli