Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Vairāki IT analītiķi uzskata, ka Dell pavisam drīz debitēs viedtālruņu tirgū, lai neatpaliktu no Apple, HP un citiem konkurentiem. Bezvadu komunikāciju tirgus analītiķis Džeks Golds no “J Gold Associates” pat pieļauj domu, ka Dell kuru katru brīdi varētu pārpirkt kādu no jau pieredzējušajiem spēlētājiem, piemēram Palm vai Jettisoning.

Džeka Golda un arī daudzu citu praviešu pareģojumu pamatā ir nesenais Dell “ģimenes pieaugums” – Motorola Mobile priekšnieks Rons Gariks pirms divām nedēļām pārgāja strādāt pie Dell. “Gariks Dell pavērs jaunas darbības iespējas, kuras kompānija jau tuvā nākotnē centīsies izmantot. Šis cilvēks ir ļoti pieredzējis savā (mobilo tālruņu) sfērā, kurā Dell grib būt viens no līderiem,” – tā par Gariku izsakās Dž. Golds no J Gold Associates.

Interesanti, ka ziņas par Dell plāniem iekarot viedtālruņu tirgu parādās kādu laiku pēc tam, kad Dell paziņoja par nodomu pilnībā pārtraukt personālo ciparu asistentu ražošanu. Jau tad varēja paredzēt, ka Dell pārkvalificēs savu PDA komandu viedtālruņu izstrādei, jo personālais ciparu asistents bez mobilā tālruņa funkcionalitātes pēdējos gados, šķiet, nevienam vairs nav vajadzīgs.

Izsaki savu viedokli