Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Dell, kas ir pasaulē lielākais datortehnikas ražotāja, ir prezentējusi jaunus mini galddatorus – Studio Hybrid datoru sēriju. Jaunos produktus īpašus padarīs to kompaktais izmērs un interesantais dizains, tādēļ paredzams, ka tie konkurēs ar Apple Mac Mini datoriem.

Dell Studio Hybrid datorus, kuru izmēri ir 19,7 x 7,2 x 21,2 cm, uz galda varēs turēt kā horizontāli tā arī vertikāli. Tomēr vēl labāk datora kompaktumu raksturo kāds interesants fakts – tas ir par 80% mazāks nekā lielākā daļa galddatoru. Tāpat šie datori patērēs par 70 procentiem mazāk enerģijas nekā to lielākie brāļi.

Standarta komplektācijā Dell Studio Hybrid tiks aprīkots ar Intel Pentium Dual Core T2390 1.86 GHz procesoru, 1 GB DDR2 standarta operatīvās atmiņas, 160 GB lielu SATA cieto disku, Intel X3100 grafisko procesoru, kā arī DVD rakstītāju.

Savukārt dārgākā datora versija tiks aprīkota ar Intel Core 2 Duo T5750 2 GHz centrālo procesoru, 3 GB lielu operatīvo atmiņu, 320 GB ietilpīgu SATA standarta cieto disku, Blu-Ray diskdzini un Dell E207WFP LCD monitoru, kura diagonāles lielums ir 20 collas.

Datorus jau ir iespējams iegādāties ražotāja mājaslapā, bet vēlāk tie nonāks arī veikalu plauktos. Datora standarta komplektāciju cenas ir no 499 līdz 1099 ASV dolāriem, bet maksimālā datora cena ir aptuveni 2000 dolāru. Dell Studio Hybrid būs pieejams sešās krāsās: zilā, violetā, oranžā, zaļā, sarkanā un melnā, bet, piemaksājot papildus 130 ASV dolārus, iespējams iegādāties korpusu, kas ir veidots no bambusa.

Izsaki savu viedokli