Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Uzņēmums Dell ir paziņojis par Dell Data Protection | Endpoint Security Suite Enterprise komplekta pieejamību. Tajā ir apvienota tehnoloģija Cylance, kas izmanto mākslīgo intelektu un mašīnmācīšanos, lai proaktīvi nepieļautu modernus pastāvīgus apdraudējumus un izvairītos no ļaunprogrammatūras. Uzņēmums Dell ir paziņojis arī par jaunā pēcpalaišanas BIOS verifikācijas risinājuma pieejamību šajā risinājumā Dell komerckategorijas datoriem, kas klientiem datora palaišanas procesa laikā ļauj būt pārliecinātiem par savas ierīces drošību pret ļaunprogrammatūru. Pēcpalaišanas BIOS verifikācijas risinājums tiks integrēts Dell komerckategorijas datoros, kas tiks iegādāti ar Dell Data Protection | Endpoint Security Suite Enterprise licenci.

Dell

Pieaugošā ar BIOS saistīto uzbrukumu sarežģītība, kā arī jaunās ļaunprogrammatūras variācijas spēj atkārtoti instalēt sevi sistēmā BIOS, tāpēc uzņēmumiem ir nepieciešami izsmalcinātāki veidi, kā pārliecināties, vai viņu sistēmas nav ietekmētas. Dell unikālā komerckategorijas datoriem paredzētā pēcpalaišanas BIOS verifikācijas tehnoloģija IT speciālistiem sniedz pārliecību, ka darbinieku sistēmas ir drošas ikreiz, kad viņi izmanto ierīci, tādējādi tās ir kļuvušas par nozarē drošākajām sistēmām,” stāsta Dell datu drošības risinājumu struktūrvienības izpilddirektors Brets Hansens (Brett Hansen).

Jaunā BIOS verifikācijas funkcija izmanto drošu mākoņvidi, lai salīdzinātu un pārbaudītu atsevišķu BIOS attēlu ar oficiālajiem mērījumiem, kas ir veikti Dell BIOS laboratorijā. Veicot šo pārbaudi vidē ārpus ierīces, lietotāji var būt pārliecināti, ka pēcpalaišanas attēls nav ietekmēts, jo pārbaude notiek drošā mākoņplatformā, nevis iespējami inficētā ierīcē. Verifikācija palīdz paplašināt drošību visa ierīces dzīves cikla garumā un nodrošina lielāku pārredzamību administratoriem, kas vēlas apturēt ļaunprātīgus uzbrukumus BIOS sistēmai.

BIOS verifikācijas funkcija sākotnēji būs pieejama Dell komerckategorijas datoros ar 6. paaudzes Intel mikroshēmojumu, kas ietver plaši novērtēto Latitude datoru sēriju, kā arī atsevišķus Dell Precision, OptiPlex un XPS datorus un Dell Venue Pro planšetdatorus. Izmantojot šo funkcionalitāti, Dell pastiprina savu spēju piedāvāt nozarē drošākos komerckategorijas datorus ar klasē labākajiem galapunkta drošības risinājumiem, ko nodrošina Dell datu aizsardzības komplekts, tostarp visaptverošu šifrēšanu, uzlabotu autentifikāciju un vadošos risinājumus aizsardzībai pret ļaunprogrammatūru vienā komplektā, kas tagad ietver arī BIOS verifikāciju.

Dell Data Protection | Endpoint Security Suite Enterprise ir vienīgais šobrīd pieejamais galapunkta drošības komplekts ar integrētu Cylance tehnoloģiju, kas izmanto mākslīgo intelektu, lai nodrošinātu aizsardzību pret modernizētiem apdraudējumiem un ļaunprogrammatūru, tostarp “nulles dienas” uzbrukumiem un plānotajiem uzbrukumiem, piemēram, pikšķerēšanu un izspiedējvīrusiem. Saskaņā ar Cylance testiem, jaunais risinājums piedāvā ievērojami augstāku aizsardzības līmeni, apturot 99 procentus ļaunprogrammatūras un modernizēto apdraudējumu, kas ir ievērojami vairāk par daudzu tradicionālo pretvīrusu risinājumu nodrošināto efektivitātes līmeni — vidēji 50 procentii.

Jaunais Endpoint Security Suite Enterprise ir vienots risinājums, kas vienkāršo galapunkta drošību un atbilstību, ļaujot pārslogotajām IT nodaļām pievērsties lietotāju mobilitātes un produktivitātes nodrošināšanai. Galvenās priekšrocības:

  • Bez parakstiem. Uzlabotās aizsardzības tehnoloģijas pret apdraudējumiem pamatā ir mākslīgais intelekts un dinamiski matemātiski modeļi ar minimālu skaitu aplami pozitīvu rezultātu, izslēdzot pastāvīgu parakstu atjaunināšanas nepieciešamību.

  • Apvienota pārvaldība un atbilstība. Endpoint Security Suite Enterprise līdz minimumam samazina laiku un resursus, kas nepieciešami galapunkta drošības pārvaldībai, ļaujot uzņēmumiem attāli pārvaldīt visus komponentus, izmantojot vienotu, darbību netraucējošu pulti, kas ietver vienotus statusa un atbilstības pārskatus. Tas nodrošina arī atbilstību nozares standartiem, atbilstību PCI DSS, HIPAA HITECH un Microsoft prasībām risinājumiem aizsardzībai pret vīrusiem un ļaunprogrammatūru.

  • Proaktīva aizsardzība. Nepieļaujot ļaunprogrammatūras ietekmi, tiek ievērojami samazinātas koriģēšanas izmaksas un darbinieku dīkstāve, kas ir saistīta ar diska tīrīšanu, cietā diska statusa atjaunošanu un operētājsistēmas un lietojumprogrammu atkārtotu instalēšanu.

  • Uzlabota veiktspēja un drošība. Endpoint Security Suite Enterprise izmanto tikai mazu daļu no sistēmas resursiem, piemēram, centrālā procesora vai atmiņas, kas ir saistīti ar tradicionālajiem aizsardzības risinājumiem pret vīrusiem un ļaunprogrammatūru. Lokāla noteikšana bez pastāvīga savienojuma ar mākoni ļauj mobilajiem darbiniekiem bez raizēm strādāt, kur un kā viņi vēlas.

Pieejamība

Dell Data Protection | Endpoint Security Suite Enterprise tagad ir pieejams gan Dell komerckategorijas datoros, gan kā drošības risinājums heterogēnās IT vidēs.

Izsaki savu viedokli