Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Lai arī pēdējos gados mobilo ierīču popularitāte strauji aug, nodarot pāri stacionāro datoru realizācijas apjomiem, ir skaidrs, ka pieprasījums pēc jaudīgām darba stacijām neizzudīs. Šajā kontekstā jāmin jaunākais Dell koncepts.

Dell publicējis informāciju par interesantu, bet vienkāršu nākotnes darba staciju. Tā sastāvēs no diviem displejiem. Pirmais būs ieliekts 27 collu 5K izšķirtspējas displejs, kas attēlos primāro informāciju, savukārt tā priekšā, turpat pie lietotāja rokā novietot otrs displejs – lielizmēra skārienjutīgs displejs, kas ļauj rediģēt primārajā displeja redzamo informāciju un interaktīvā veidā to apstrādāt.

Sekundārais displejs spēs uztver līdz pat desmit pieskārieniem vienlaikus, turklāt tas tiks apgādāts ar žestu, irbuļu un citu papildinājumu atbalstu. Protams tiek pieminēts, ka sistēmas saskarne būs intuitīva un viegli izmantojama.

 SmartDesk_550x300.jpg-550x300

Dell norāda, ka šādas darbstacijas var tikt savienotas, ļaujot vieglāk manipulēt ar digitālo saturu sanāksmēs vai projektos, kuros iesaistīti vairāki darbinieki.

Kompānija akcentē, ka šie konceptuālie produkti ne tikai sniedz ieskatu nozares vadošo risinājumu izstrādē, bet tiem ir potenciāls mainīt to, kā mēs strādājam.

Nobeigumā gan jāatzīmē, ka ieliektais Dell UltraSharp 27 monitors, kas nodrošina 5120 x 2880, jau ir nonācis masveida ražošanā. Šonedēļ tiks uzsākta ierīces iepriekšpasūtīšana, bet pie pirmajiem pircējiem tā nonāks decembrī.

Saistītās tēmas: datoridell

Izsaki savu viedokli