Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Uzņēmums Dell ir paziņojis par ievērojamāko komerciālo personālo datoru OptiPlex sortimenta atjaunošanu, kas ir notikusi pēdējo piecu gadu laikā — tas ir vienkorpusa datora Wyse 5050 nulles klients, kas paredzēts VMware risinājumiem, un par jauniem mākoņa daudzfunkcionālajiem printeriem, kuri atbilst mainīgajām nākotnes darbaspēka prasībām. Ņemot vērā tehniski erudītā darbaspēka vienmēr mainīgās prasības, šie jaunie piedāvājumi ir izstrādāti tā, lai palielinātu darbinieku darba ražīgumu un viņi varētu viegli piekļūt uzņēmējdarbībai kritiski svarīgiem datiem un lietojumprogrammām, kas ir nepieciešamas, lai paveiktu darbu. Turklāt Dell Services arvien vairāk pievērš uzmanību mobilitātes lietojumprogrammām un stratēģijām, kas komerciālajiem klientiem palīdzētu saglabāt mobilitāti, darba ražīgumu un efektivitāti.

“Mēs nosakām personālo datoru nākotni un nozīmi, atbalstot mūsu klientu aktuālākās datorlietošanas prasības,” teica Džefs Klārks (Jeff Clarke), Dell klientu risinājumu struktūrvienības prezidents un operāciju struktūrvienības priekšsēdētāja vietnieks. “Mēs ieguldām līdzekļus šajā uzņēmējdarbības jomā vairāk nekā agrāk, piedāvājot tirgū jaunievedumus, kas nosaka jaunu personālo datoru lomu neatkarīgi no tā, vai tie ir īpaši mobilie hibrīddatori, vienkāršotie vai īpaši vienkāršotie (nulles) klienti vai galddatori, kas tagad tiek galā ar to mobilo darbinieku darba slodzi, kuriem ir nepieciešami spēcīgi sadarbības risinājumi.”

Jaunie Dell galddatori OptiPlex optimizē moderno darbvietu

Personālo datoru OptiPlex sērija ir pasaulē drošākie pieejamie komerciālie galddatori ar nozarē labākajiem galapunkta drošības risinājumiem, kas iekļauti Dell datu aizsardzības komplektā un kas ietver visaptverošu šifrēšanu, uzlabotu autentifikāciju, jaunāko aizsardzību pret ļaunprogrammatūru un uzlabotu pretdraudu aizsardzību. OptiPlex ir arī visvieglāk vadāmo komerciālo galddatoru sērija ar procesora Intel® Core™ vPro™ tehnoloģiju un klientu komandu komplektu. Tas viss vēl ir papildināts ar lieluzņēmumu klases atbalstu, kas ietver Dell ProSupport Plus un konfigurācijas un izvietošanas pakalpojumus.

Šodien svinīgi atklātā pārveidoto OptiPlex datoru sērija uz visiem laikiem izmainīs priekšstatus par komerciālajiem galddatoriem ar mazāku, ātrāku un energoefektīvāku mikrokorpusa, mazkorpusa, minitorņa un vienkorpusa konstrukciju. Straujā darbaspēka attīstība pieprasa uzņēmumus ieguldīt līdzekļus tehnoloģijās, kas darbiniekiem palīdz strādāt ātrāk, pieņemt efektīvākus lēmumus un uzlabot darba ražīgumu un sadarbības iespējas. Tomēr šodien vairāk nekā 200 miljoni Dell komerciālo klientu strādā ar vismaz četrus gadus vecu personālo datoru.

Jaunajiem OptiPlex personālajiem datoriem ir ievērojami uzlabojumi salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes sistēmām, tostarp:

 • OptiPlex 7040 ar 6. paaudzes Intel Core vPro procesoru tehnoloģiju piedāvā pat par 70 procentiem augstāku veiktspēju nekā piecus gadus vecā sistēmai ;

 • Līdz pat divām reizēm lielāka atmiņas ietilpība nekā iepriekšējās paaudzes izstrādājumiem;

 • Četrreiz lielāka krātuves ietilpība salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes izstrādājumu;

 • Izmantojot jauno mazkorpusa datoru OptiPlex 7040, enerģijas patēriņš samazinājies līdz 63 procentiem;

 • Izmantojot jauno mazkorpusa datoru OptiPlex 7040, sistēmas fona troksnis samazinājies līdz 32 procentiem.

Ar šiem veiktspējas ieguvumiem un jaunajām funkcijām OptiPlex galddatoriem ir pilnīgi jauna loma mobilajā pasaulē. Piemēram, šajā sērijā ir iekļauti jauni sadarbības un konferenču risinājumi, kuros tiek izmantots dators OptiPlex 7040 Micro ar 6. paaudzes Intel Core vPro procesoru tehnoloģiju un programmatūru Intel Unite, kas nodrošina vienkāršas, tūlītējas un drošas sadarbības un sapulču iespējas, izmantojot bezvadu savienojumu. Tagad darbinieki no savas darba vietas un attāli var vienkārši skatīt to pašu saturu, kāds tiek rādīts telpā, pārslēgties starp prezentētājiem telpā vai pa tālruni, veikt piezīmes un nekavējoties pārsūtīt failus. Nav nepieciešami ne sargspraudņi, ne adapteri.

Jaunā OptiPlex sērija, kuras datoriem ir mazāka atbalsta virsma, nodrošina vietu taupošu daudzpusību. Minitornis ir par 43 procentiem mazāks nekā iepriekšējās paaudzes galddatori, un mikrokorpusa galddatori, aizstājot 10 000 mantotos galddatorus, ļauj ietaupīt vairāk nekā 7700 kvadrātpēdu lielu darba telpu. Tas ir svarīgi, jo uzņēmumi pārveido darba vidi, lai tā būtu labāk piemērota sadarbībai un nākotnes vajadzībām. Atjauninātā sērija, kurā tiek izmantota jauna modeļu numerācijas sistēma (3000/5000/7000), lai klientiem atvieglotu izstrādājumu salīdzināšanu un izvēli, ietver:

 • OptiPlex 7040: lieluzņēmumu kategorijas galddators ar augstākās klases pārvaldību un drošību un vislielākajām paplašināšanas iespējām, tostarp diskrētajām grafikas kartēm, duāliem cietajiem diskiem un trim displejiem, kas ietilpst novatoriskā, nelielā konstrukcijā.

 • OptiPlex 5040: pilnībā aprīkots komerciālais galddators ar uzlabotu veiktspēju, savā kategorijā labāko drošību un pārvaldības iespējām, nezaudējot darbam kritiski svarīgās funkcijas.

 • OptiPlex 3040: darba galddators, kas piedāvā savā kategorijā labāko drošību, pārvaldības iespējas un augstu veiktspēju par viszemāko komerciālā galddatora sākotnējo standarta cenu.

 • 7000. sērijas vienkorpusa dators OptiPlex 24 (7440): pasaulē drošākais vienkorpusa dators ar īpaši elegantu augstākās klases dizainu, 23,8 collu Full HD displeju un papildu 4K Ultra HD displeju.

 • 3000. sērijas vienkorpusa dators OptiPlex 22 (3240): vienkorpusa datora iespējas ar uzņēmuma klases veiktspēju, produktivitātes funkcionalitāti un jauniem 21,5 collu Full HD displejiem.

Vienkorpusa datora Wyse 5050 nulles klients: augsta veiktspēja un elegants dizains
Dell mākoņdatošanas klients atbilst dažādu nozaru klientu vajadzībām, sākot ar veselības aprūpi un izglītību līdz pat finansēm un valsts pārvaldi, kad tiek meklēti darbvirsmas virtualizācijas risinājumi, lai saviem darbiniekiem sniegtu drošas programmu un datu pārsūtīšanas iespējas no datu centriem uz galapunktu, nezaudējot darba ražīgumu. Atbilstoši IDC datiem 2014. gadā Dell bija galvenais vienkāršoto klientu un galiekārtu klientu piegādātājs visā pasaulē, un 2015. gadā līdz šim ir piegādājis vairāk vienkāršoto klientu nekā jebkurš citsvi. Vienkorpusa datora Wyse 5050 nulles klients ir paredzēts VMware vidēm un piedāvā uzņēmumiem nepieciešamo robusto drošību, kur nav nevienas vīrusu un ļaunprogrammatūras uzbrukumam pakļautas zonas.

 • Augsta veiktspēja un funkcionalitāte: vienkorpusa datoram Wyse 5050 ir spilgts 23,6 collu Full HD displejs. Izmantojot jaudīgo PCoIP tehnoloģiju, tas piedāvā pilnu USB perifērijas sadarbspēju, bagātīgu multividi un augstas izšķirtspējas 3D grafikas atbalstu, kā arī tādas uzlabotas programmas kā CAD un video rediģēšanu.

 • Viegla izvietošana un darbināšana: Wyse īpaši vienkāršotie (nulles) klienti ir autonomi vai attāli pārvaldāmi, izmantojot programmu Wyse Device Manager, un tajos ir iekļauts arī Dell BIOS atbalsts, kas administratoriem ļauj pielāgot aparatūras funkcionalitāti. Izmantojot viena vada savienojuma konstrukciju un novatorisku automātisko iestatīšanu, vienkorpusa datora nulles klientu var vienkārši izvietot.

 • Elegants dizains: vienkorpusa datorā Wyse 5050 ir izmantots vislabāk pārdotais Dell 24 monitors P2414H. Ar nulles klientu, kas ir izvietots monitora aizmugurē, un iebūvēto barošanas bloku dators Wyse 5050 izskatīsies eleganti uz jebkura galda, neradot jucekli. Tam ir seši USB porti, tostarp četri ērti un viegli pieejami porti sistēmbloka sānos, turklāt nulles klientam ir grozāma un noņemama pamatne, kas nodrošina pielāgojamas un ērtas novietošanas iespēju.

Uzņēmums Dell ir paziņojis arī par jaunāko Dell Wyse Cloud Client Manager versiju (9. laidienu), kas ir mākonī izvietota pārvaldības platforma, ar kuru var pārvaldīt vienkāršotos klientus, mobilās ierīces un mobilās darbvietas no vienas pults. Ar šo laidienu uzņēmums Dell atvieglo ierīču pārvaldību, lai centralizēti varētu vadīt vairākas filiāles un veidot atskaites un administratori varētu sakārtot ierīces vairāklīmeņu grupās un deleģēt izvēlēto grupu administrēšanu, izmantojot lomai pielāgotu piekļuves vadību. Turklāt šis laidiens uzlabo Android, Windows un iOS platformu pārvaldības iespējas, piedāvājot papildu atbalstu operētājsistēmai iOS9 un Windows 10, kā arī uzlabotu lietojumprogrammu pārvaldības funkcionalitāti.

Izsaki savu viedokli