Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Šodien debiju piedzīvoja Lumia 535 viedtālrunis un tas izceļas ar divām iezīmēm. Pirmkārt, tas ir pirmais Lumia viedtālrunis, uz kura nav atrodams nosaukums “Nokia”, un, otrkārt, tas ir kompānijas bestsellera (Lumia 520) jaunākais tradīciju turpinātājs.

Microsoft Lumia 535 ir saņēmis 5 collu qHD izšķirtspējas (960×540 pikseļi) displeju, kas apgādāts ar Corning Gorilla Glass 3 pārklājumu. Interesanti, ka gan ierīces priekšpusē, gan aizmugurē atrodama 5 MP kamera. Tiesa, korpusa aizmugurē novietota arī LED zibspuldze.

Lumia-535_ft

Viedtālruni darbina Qualcomm Snapdragon 200 procesors (četri kodoli, 1,2 GHz) un 1 GB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz 8 GB, taču to iespējams papildināt, patiecoties iebūvētajam microSD karšu lasītājam.

Lumia-535_Back_Cyan

Lumia 535 ir 140,2 mm garš, 72,4 mm plats un 8,8 mm biezs. Tā svars sasniedz 146 gramus. Enerģijas rezerves nodrošina 1905 mAh akumulators, bet operētājsistēmas funkcijas veic Windows Phone 8.1 Denim.

Kā jau tas ierasts, Lumia 535 ir pieejams vairākās košās un ne tik košās krāsās, bet tā cena, neskaitot nodokļus vai subsīdijas, ir 110 eiro. Jāatzīmē, ka izstrādājums saņems arī versiju, kas atbalstīs divas SIM kartes vienlaikus.

Saistītās tēmas: lumiamicrosoft

Izsaki savu viedokli