Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau esam vēstījuši par Krievijā bāzēto ražotāju YotaPhone, kas vēl pirms neilga laika laida klajā pirmo tālruni ar diviem ekrāniem. Tagad debiju piedzīvoja tālruņa otrā paaudze.

Jaunā YotaPhone modifikācija var lepoties ar 5 collu 1080p izšķirtspējas AMOLED skārienjutīgu displeju, savukārt otrā pusē atrodas 4,7 collu qHD izšķirtspējas skārienjutīgs e-Ink displejs. Šoreiz ierīce ietērpta visnotaļ gaumīgā korpusā, kas pieejams baltā vai melnā krāsā.

Next-Generation-YotaPhone

Uzlabojumi atrodami arī citās specifikācijas iedaļās. Tad viedtālruni darbina 2,3 GHz četru kodolu Snapdragon 800 procesors un 2 GB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz 32 GB, bet attēlu uzņemšanas funkciju pilda 8 MP kamera aizmugurē un 2 MP kamera ierīces priekšpuse.

Protams, neiztiek bez jau ierastajiem savienojumu veidiem, ko papildina GLONASS un LTE. Tāpat tālrunī ir iebūvēts radio.

Tālruņa, kas var lepoties ar diviem displejiem, svars ir 140 grami, bet izmēri – 144 x69,5 x 8,9 mm. Enerģijas rezerves nodrošina 2550 mAh akumulators.

Ierīce būs pieejama Krievijas patērētājiem ceturtajā ceturksnī. Plānots, ka izstrādājums tiks pārdots arī vairāku Āzijas valstu tirgos un ASV.

Next-Gen-YotaPhone

Saistītās tēmas: viedtālruņi

Izsaki savu viedokli