Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Dažas Ķīnas kompānijas, kas paradušas ražot augstas klases viedtālruņus, jau labu laiku cīnās par plānākā viedtālruņu statusu. Lai arī plānuma ziņa nopietnu konkurenci sastāda pat Apple, pasauli pārsteigt ir spējis gan Huawei, gan Gionee. Šoreiz kompānija Gionee strādā pie jauna tālruņa, kas uzstādīs jaunu rekordu.

Kaut arī Gionee flagmanis Elife S5.5 var lepoties ar visai iespaidīgu 5,55 mm plānumu, kāds vēl neprezentēts kompānijas vidējās klases viedtālrunis solās būt nākamais rekorda turētājs.

Ierīce, kas slēpjas zem nosaukuma Gionee GN9005 un tikai nesen tika nodots sertificēšanai, no kuriem arī parādās pirmās ziņās par šo izstrādājumu.

GN9005 biezākajā vietā solās būt tikai 5 mm biezs. Jāatzīmē, ka izstrādājums būs tikai 94,6 gramus smags, kas ir mazāk par vairākiem Android viedtālruņiem, kuru ekrāna izmērs ir robežās no 3 līdz 4 collām.

Dīvains gan ir fakts, ka šis tālrunis, par spīti jaunajam rekordam, nebūs kompānijas flagmanis. Iespējams, ka tieši pieticīgā specifikācija ļāvusi izstrādājumam saglabāt rekordam atbilstošus izmērus.

Noplūdusī informācija vēsta, ka ierīces priekšpusē atradīsies 4,8 collas liels AMOLED displejs, kas nodrošinās 720p izšķirtspēju, bet virs tā vietu ieņems 5 MP kamera. Ierīces aizmugurē atradīsies 8 MP kamera, bet kaut kur pa vidu korpusā tiks ietērpts 1,2 GHz četru kodolu procesors, 1 GB operatīvā atmiņa, 16 GB iebūvētā atmiņa, 2050 mAh akumulators un LTE tīklu modulis.

Dotajā brīdī gan nav pieejama informācija par izstrādājuma cenu, debijas datumu vai iespējamo pieejamību vecajā kontinentā, tādēļ ir liela iespēja, ka potenciālais rekorda īpašnieks būs pieejams vien Āzijas Klusā okeāna piekrastes valstīs. 

Saistītās tēmas: pasaulē plānākaisviedtālruņi

Izsaki savu viedokli