Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav noslēpums, ka Motorola šā gada pusē plānoja laist klajā neierasti lielu viedtālruņu skaitu. Pagājušajā nedēļā debiju piedzīvoja kompānijas veidotais Nexus 6, bet tagad savam uznācienam uz pasaules tehnoloģiju skatuves gatavojas jauns Motorola viedtālrunis.

Domājams, ka jau pēc nedēļas debiju varētu piedzīvot Motorola Droid Turbo viedtālrunis. Interneta plašumos ir noplūduši gan divi attēli, kas atklāj divas dažādas krāsu un tekstūras opcijas tā korpusam, gan arī svarīgākā ierīces tehniskā specifikācija.

Baumas vēsta, ka Motorola Droid Turbo tiks apgādāts ar 5,2 collu QHD (2560×1440 pikseļi) izšķirtspējas displeju, Qualcomm Snapdragon 805 procesoru (2,65 GHz, četri kodoli), 3 GB operatīvo atmiņu un 32 GB iebūvēto atmiņu. Kameras funkcijas veiks sensors, kas nodrošina 21 MP izšķirtspēju, bet to papildinās dual-LED zibspuldze. Par enerģijas rezervēm parūpēsies iespaidīgs 3900 mAh akumulators, savukārt operētājsistēmas funkcijas pildīs Android 4.4.4 KitKat.

Sagaidāms, ka šī “augstā gala” Android ierīce debiju piedzīvos 28. oktobrī. Un, lai arī informācija vēsta, ka šis viedtālrunis būs pieejams ekskluzīvi ASV mobilo pakalpojuma sniedzēja Verizon Wireless klientiem, domājams, ka pēc ilgāka laika tas varētu būt pieejams arī plašākam patērētāju lokam.

Saistītās tēmas: androidmotorolaviedtālruņi

Izsaki savu viedokli