Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

THQ ir izlaiduši stratēģijas “Dawn of War 2” video, kurā tiek demonstrēti kosmosa marīņu kaujas taktikas jaukumi.

Atgādināsim, ka pirmais “Dawn of War” iznāca 2004. gadā un revitalizēja panīkušo un patiesībā nevienu vairs neinteresējušo Warhammer 40k visumu, piedāvājot kā autentisku vidi un pārējo tikai siekalainiem faniem svarīgo atribūtiku, tā arī iepriekš neredzētu brutalitāti, kas komplektā ar lielisku balansu, oriģinālām kartēm un kosmosa orkiem to padarīja par gada labāko stratēģiju saraksta pirmo vietu pretendentu. Tāpat, kā jūs varbūt atceraties, pēc “DoW” izstrādes pabeigšanas Relic studija ķērās pie Otrā pasaules kara tematikai veltīta RTS, kuru mūsu kolēģi gamez.lv, tā starp citu, nosaucām par 2006. gada labāko datorspēli.

Vecās vērtības laikam gan ir tās labākās. Par spīti tam, ka mēs kādreiz labprāt redzētu uz monitoriem “Homeworld” trešo daļu, Relic ir izvēlējušies no mārketinga viedokļa drošāko ceļu. “Dawn of War 2” balstīsies uz sevi pārbaudījušām spēles procesa vērtībām tā kā šajā plānā nekā diži inovatīva autori nesola – ja tas strādā, tad kāpēc to labot?

Turpretī, DirectX 10 jaukumus atbalstošs grafiskais dzinējs, kā arī tehnoloģija, kas ļauj spēlei vislabāk skriet uz četrkodolu procesoriem, gan tiks iekļauts komplektācijā un savā patiesākajā būtībā ir vērā ņemamais iemesls, lai “Dawn of War 2” gaidītu.

Izsaki savu viedokli