Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Videokaršu testos plaši izmantotās salīdzināšanas programmas 3DMark veidotāji Futuremark nākuši klajā ar paziņojumu, ka tiks veidota Futuremark spēļu izstrādes studija. Īsu filmiņu renderēšana (zīmēšana), ar kuru palīdzību novērtēja datora videokartes (vai sistēmas kopumā) veiktspēju, bija kompānijas pēdējo desmit gadu pamatnodarbošanās, taču nu tā liks lietā savu milzīgo pieredzi testu jautājumā, lai izstrādātu neskaitāmas videospēles, no kurām pirmā jau esot tapšanas stadijā.

Pērnās nedēļas otrajā pusē tika paziņots par Futuremark Games Studio izveidi. Tās misija pēc autoru vārdiem ir radīt pasaules klases spēļu dzinējus un pašas datorspēles, kas piedāvā patērētājam vēl neredzētus piedzīvojumus. Ņemot vērā kompānijas lielo pieredzi mūsdienu videokaršu iespēju analīzē, BOOT.Lv redakcijai nav šaubu, ka galarezultāts būs lielisks un baudāms, ko atzīst arī Futuremark – spēļu studija savā ziņā demonstrēs jaunākās tehnoloģijas un iespējas.

„Futuremark Games Studio ir iecerēta kā oriģinālu datorspēļu ražotne, kas piedāvās augstākās kvalitātes spēļu pieredzi, kas papildināta ar neskaitāmiem galvu reibinošiem vizuālajiem efektiem. Gadiem ilgi mūsu patērētāji lūguši, lai mēs sākam ražot spēles – pavisam drīz šis lūgums tiks piepildīts,” preses paziņojumā pārliecinājis Tero Sarkinens (Tero Sarkkinen), Futuremark vadītājs.

Izsaki savu viedokli