Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Rīgā, Brīvības ielā 142 darbu ir uzsācis pirmais Samsung pilna servisa centrs Baltijā, kurā atbilstoši starptautiskajiem standartiem tiks veikta garantijas un pēcgarantijas apkope visam Samsung produktu klāstam.

Līdz pat janvāra beigām ikviens tiek aicināts iepazīties ar Samsung pilna servisa centru un izmantot īpašo piedāvājumu veikt Samsung tehnikas remontu par puscenu, kā arī bez maksas atjaunināt programmatūru Samsung tālruņiem un televizoriem. Turklāt janvārī jaunais servisa centrs nodrošinās bezmaksas transportēšanu tehnikai, kuras svars pārsniedz 10 kilogramus.

Servisa centrs nodrošina ātrāko un profesionālāko Samsung tehnikas remontu, jo sadarbība ar kompānijas Baltijas pārstāvniecību ļauj saņemt operatīvas Samsung Electronics Baltics speciālistu konsultācijas, kā arī garantē ātrāku detaļu piegādi. Servisa centrs Samsung klientiem nodrošina tehnikas remontu īsākajā iespējamajā laikā – pasaulē tas pazīstams kā One stop serviss. Tas nozīmē, ka bojātā tehnika tiek pārbaudīta uzreiz un klientam nav jāgaida, līdz atbrīvosies speciālists, kurš pārzina konkrētā zīmola tehnikas specifiku. Vienkāršākos gadījumos remonts tiek veikts pat pusstundas laikā. Visi servisa centra speciālisti ir īpaši apmācīti darbam ar Samsung produktiem, un viņu rīcībā ir plašs rezerves detaļu klāsts. Servisa centrā klienti var iepazīties arī ar Samsung jaunākās produkcijas ekspozīciju un saņemt kvalificēta speciālista konsultāciju par jebkuru Samsung ražojumu vēl pirms tā iegādes.

Samsung pilna servisa centra mājas lapa: http://www.samsungplaza.lv.

Saistītās tēmas: samsungservisa centri

Izsaki savu viedokli