Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ženēvas auto izstādē Dacia plāno prezentēt savu jaunāko veikumu – minivenu vārdā Lodgy. Tomēr tāpat kā krosoveru Dacia Duster arī minivenu Lodgy pasaule iepazīs caur sporta versiju. Ar Alenu Prostu pie stūres ziemas sacīkstēm sagatavotais Dacia Lodgy Glace piedalīsies slavenajās Andros kausā.

Auto aprīkots ar aizmugurē novietotu trīs litru V6 benzīna agregātu, kas attīsta 355 zirgspēkus, sešu pakāpju sekvenciālo pārnesumkārbu un pilnpiedziņas sistēmu. Standarta izpildījumā minivens, protams, iegūs jau ierastos Dacia dzinējus, kā arī visdrīzāk uz priekšu automašīnu dzīs vien priekšējie riteņi.

Arī citādi standarta modelis drastiski atšķirsies no F1 pasaules čempiona Prosta sacīkšu auto – trubu rāmja un stikla šķiedras virsbūves vietā būs ierasta metāla virsbūve. Savukārt pēc ārpuses var spriest par jaunā modeļa izskatu. Ja atmet nost platās arkas, dzesēšanas caurumus un sēdinājumu, tad var saskatīt jaunākā Dacia modeļa pamatiezīmes.

Priekšas daļu raksturo agresīva izskata lukturi un radiatora režģis, sānu līnijā uzkrītošākais ir lēzenais jumts, bet aizmugurē pretim raugās interesantas formas vertikāli novietoti lukturi. Jāatzīmē, ka būs pieejama arī versija ar bīdāmām sānu durvīm. Tirdzniecībā Dacia Lodgy sērijveida versija solās nonākt nākamā gada pirmajā pusē.

Saistītās tēmas: daciadacia lodgy

Izsaki savu viedokli