Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Corsair nesen paziņoja par uzlabotām Voyager, Voyager GT un Survivor sērijas zibatmiņām, kas nu tikušas pie USB 3.0 cienīgiem ātrumiem un uzlabota dizaina.

Voyager GT nu lepojas ar 135 megabaitu sekundē lielu lasīšanas un 83 megabaitu sekundē rakstīšanas ātrumu atrodoties USB 3.0 portā, taču arī esot USB 2.0 būs viens no ātrākajiem USB 2.0 flašiem. Flash atmiņa būs arī ūdens un triecienu izturīga. Pieejamas būs divas ietilpību variācijas – 32 un 64 gigabaitu.

Parastā Voyager atmiņa ir tikusi pie jauna dizaina un arī USB 3.0 atbalsta. Gadžets ir palicis īsāks – 73 milimetri 100 milimetru vietā. Protams, tā pat kā priekštecis arī šī atmiņa ir izturīga gan pret triecieniem, gan ūdeni. Pieejami būs tie paši 8, 16 un 32 gigabaitu varianti.

Survivor modelis būs ietērpts tajā pašā aviācijas līmeņa alumīnija korpusā, kas to pasargās no visiem iespējamajiem kritieniem kā arī pat 200 metru dziļa ūdens. Atmiņa, protams, ir tikusi arī pie USB 3.0 cienīgajiem ātrumiem. Survivor atmiņa būs nopērkama 8 un 16 gigabaitu ietilpībā.

Saistītās tēmas: corsairflashusb

Izsaki savu viedokli