Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaules mēroga līderis digitālās izklaides produktu jomā „Creative“ izlaiž “MuVo T200” – jauno MP3 atskaņotāju ar ērto USB funkcionalitāti. “MuVo T200” ir pieejams melnā, baltā un rozā krāsā. Tajā ir ērti un viegli uzglabāt mūziku un citus failus – lietotājam jāievieto atskaņotājs USB ieejā un jāiekopē vajadzīgos audio, foto vai citus failus atskaņotājā. Krāsainais displejs rāda gan failu informāciju, gan datumu un pulksteni. “Jaunā atskaņotāja pievilcība slēpjas tā vienkāršajā lietošanā,” saka Jons Lejdens (Eoin Leyden), „Creative“ MP3 zīmolu vadītājs Eiropā. ““MuVo T200” lietotāji var baudīt mūziku un citu failus neatkarīgi no tā, vai atrodas vilcienā, autobusā, augstskolā vai birojā, kā arī veikt balss ierakstus lekciju vai tikšanās laikā.”


“MuVo T200”, kura komplektācijā ir ietverts mikrofons, ir pieejams ar 2GB un 4GB lielu atmiņu, kas ir pietiekami, lai tajā uzglabātu līdz pat 2000 dziesmām. Uzlādējamā baterija nodrošina līdz pat deviņām stundām ilgu atskaņotāja lietošanas laiku, savukārt, pateicoties pielāgojamajai “My Shortcut” pogai, uzreiz varēs piekļūt iecienītākajai funkcijai.

„MuVo T200“ svarīgākās īpašības:

-ērta USB funkcionalitāte, lai ierakstītu atskaņotājā dziesmas un citus failus,

-atskaņotājs pieejams melnā, baltā un rozā krāsā,

-2GB modelī var uzglabāt līdz pat 1000 dziesmām, bet 4GB modelī – līdz pat 2000 dziesmām (pamatojoties uz četru minūšu garu mūzikas failu MWA formātā 64kbps atskaņošanu),

-krāsainais displejs palīdz izvēlēties dziesmas un funkcijas, displejā var redzēt arī datumu un pulksteni,

-pielāgojama “My Shortcut” poga, kura uzreiz sniedz piekļuvi iecienītākajai funkcijai,

-balss ierakstīšanas funkcija un skaņas ekvalaizers.

Papildu informācija par “Creative” un tās MP3 atskaņotājiem ir pieejama Creative mājaslapā.

Izsaki savu viedokli