Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaules mēroga līderis digitālās izklaides produktu jomā Creative iepazīstina ar ZEN Mozaic pārnēsājamo atskaņotāju, kas ir paredzēts mūzikas, fotogrāfiju un video lejupielādēšanai un lietošanai. Iedvesmojoties no mozaīkas mākslas, Creative ZEN Mozaic atskaņotāju raksturo drosmīgs un interesants dizains, kas atspoguļo un izceļ tā lietotāja stilu un individualitāti.

Rozā, pelēkajā un melnajā Creative ZEN Mozaic atskaņotājā ir spēcīgs iebūvētais skaļrunis, rezonējošs 1,8 collu LCD krāsainais ekrāns, kā arī iebūvēts FM radio un mikrofons balss ierakstiem. Kompaktais atskaņotājs ir pieejams ar 2GB, 4GB un 8GB atmiņu, bet atskaņotājs ar 16GB atmiņu būs pieejams mazliet vēlāk. Baterijas darbības ilgums audio atskaņošanai ir līdz pat 32 stundām.

“Gribējām, lai mūsu jaunāko pārnēsājamo mūzikas atskaņotāju raksturo pilnīgi jauns dizains,” teica Deniss Dress (Dennis Dress), Creative Patērētāju elektronikas pārdošanas direktors Eiropā. “Atsvaidzinošais atskaņotāja dizains un lieliskais mūzikas skanējums, kas raksturo visus ZEN sērijas atskaņotājus, padara ZEN Mozaic par neatņemamu stila aksesuāru ikdienas gaitās.”

Creative ZEN Mozaic atskaņotājā ir ietverts:

* iebūvēts skaļrunis;
* rezonējošs 1,8 collu LCD krāsainais ekrāns;
* iebūvēts FM radio;
* iebūvēts mikrofons balss ierakstiem;
* Kompakts dizains: 79,5 x 40 x 12,8mm;
* Creative Centrale lietojumprogramma;
* MP3, WMA, WMA-DRM 10 un Audible (Format 4), kā arī JPEG formātu atbalsts.

Creative ZEN Mozaic atskaņotāji būs pieejami vasaras beigās.

Detalizētu informāciju par visiem Creative produktiem var iegūt www.creative.com.

Izsaki savu viedokli