Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Četri mēnesi bez Counter-Strike 1.6 turnīriem? Vai tad tas ir godīgi? Skillz.lv tā nedomā! Mēs piedāvājam vispozitīvāko sadarbību ar kompāniju Steelseries un piedāvājam jums tajā piedalīties!
5.maijā (svētdienā) internetqa klubā “Elik” (Rīga, Merķeļa iela 1, 2. stāvs) notiks LAN-turnīrs ar nosaukumu “SteelSeries Spring Madness 2013“, kurā dalībnieki 5×5 formātā sacentīsies par lieliskām balvām no SteelSeries un 4games.lv kuru kopējā summa sastāda 600$, papildus tam, turnīra apmeklētājus gaida ļoti interesanta pasākuma programma.

SteelSeries_logo
– Reģistrācijas maksa no komandas: 25 Ls
– Maksimālais komandu skaits: 16
– Spēles sistēma: grupas + single elimination best of 3
– Karšu saraksts: dust2, inferno, nuke, train, tuscan, mirage, forge
– Turnīra laiks: 09:00 – 21:00

Balvas fonds būs sadalīts šādi: :


1.vieta
 – 5 x SteelSeries Sensei RAW Frost Blue Edition datoru pele

2.vieta
 – 60 Ls

3.vieta
 – 30 Ls

* – norādītais balvu fonds būs derīgs tikai ar nosacījumu, ka piedalīsies 16 komandas 

Turnīra skatītāji, jau kārtējo reizi varēs izmēģināt savus spēkus konkursā “Win a PRO!“. Konkursa mērķis slēdzas sekojošajā: jebkurš, kurš vēlēsies (izņemot spēlētājus, kuri piedalās turnīrā) varēs uzspēlēt 10 raundus, MĪĻĀKAJĀ(!) kartē, pret bijušo komandas escalate spēletāju –  Sergeju L33SA Masjuku. Ja dalībnieks spēs uzvarētu kaut 3 raundos no 10, tad viņš saņems vienu no balvām, starp kurām ir  suvenīri no SteelSeries, steam-gifts CS:GO, krekli un citi bonusi. Esi pārliecināts savos spēkos? Vēlies saņemt balvu? Domā, ka varēsi uzvarēt bang’u? Nāc un uzvari!

Bet tie skatītāji, kuri paliks mājās, varēs maču tiešraidi, kuru komentēs  Vitālijs xoopau Boļšakovs!

Atgādinām, ka šoreiz mums, kārtējo reizi, ir iespēja apmaksāt dalību divām komandām: latviešu un  lietuviešu.

KĀ SAŅEMT BEZMAKSAS DALĪBU?

–  latviešu komandām:

starp visām komandām, kuras apmaksās reģistrācijas maksu vai avansu (5 Ls) līdz 3. maijam (ieskaitot), mēs izspēlēsim bezmaksas dalību turnīrā. Uzvarētāji tiks izsludināti 4. maijā

–  lietuviešu komandām:

starp visām komandām, kuras apmaksās reģistrācijas maksu vai avansu (5 Ls) līdz 3. maijam (ieskaitot), mēs izspēlēsim bezmaksas dalību turnīrā. Uzvarētāji tiks izsludināti 4. maijā

Kas attiecas uz reģistrāciju, tad  viss ir vienkārši – potencionālajiem dalībniekiem, noteiktajā kārtībā, līdz 3. maijam (ieskaitot), jāatsūta sekojoša informācija uz epastu reg@skillz.lv:

1. valsts ( Latvija,  Lietuva,  Igaunija)
2. komandas nosaukums
3. komandas sastāvs
4. saziņas telefona numurs, Skype, IRC

Pēc turnīra pieteikuma saņemšanas, jūs saņemsiet rekvizītus reģistrācijas maksas apmaksāšanai. Apmaksu nepieciešams veikt līdz 3. maijam (ieskaitot). Ja Jūs avansa apmaksu veicāt pēdējā dienā, lūgums atsūtīt skrīnu, kurš apstiprinās maksu, lai mēs laicīgi varētu atjaunot informāciju sakarā ar jūsu maksājumu. Grupu lozēšana tiks publicēta mūsu saitā sestdien 4. maijā.

Izsaki savu viedokli