Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaulē ir aptuveni 1000 viedtālruņu zīmoli. Coolpad – vienīgais no pasaules TOP 10 viedtālruņu ražotājiem, kura ražotie tālruņi līdz šim nebija nopērkami Eiropā, paziņo par darbības uzsākšanu Eiropā. Coolpad viedtālruņu izplatītājs Latvijā būs kompānija TCCM.

Coolpad Porto

Porto black

Coolpad Porto – 4,7 collu liels un 7,9 mm plāns (tālruņa malas – tikai 4,8 mm) – ir viens no plānākajiem šobrīd nopērkamajiem viedtālruņiem, tam ir izliekta aizmugure, un tas izgatavots no ļoti viegla materiāla, un sver tikai 119 gramus. Inovatīvais Coolpad Porto baby skin korpusa pārsegums ir izgatavots no Indijas riekstiem! Šis videi draudzīgais materiāls ir ne tikai ekoloģisks, bet arī labi izskatās, jo uz tā nepaliek pirkstu nospiedumi. Porto būs nopērkams baltā un melnā krāsā.

Viedtālruņa 5 megapikseļu priekšējā un 8 megapikseļu galvenā kamera ar LED zibspuldzi nodrošina lieliskas kvalitātes fotogrāfijas. Ar Porto izdosies ideālas naktsdzīves pašbildes, jo Coolpad ir izveidojis kameru, kas fiksē vairāk gaismas. Tai ir f/ 2.2 atvērums, BSI matrica un 28 mm platleņķa objektīvs. Nepieciešams tikai smaidīt, un kamera pati uzņems pašbildi, pat bez taustiņa nospiešanas. Ja ar pašbildi vien nepietiek, vienmēr ir iespēja filmēt 1080p Full HD video!

Īpaši plānais Porto ir ļoti ātrs 4G tālrunis. Ar to jebkurā vietā būs iespējams skatīties mīļāko TV raidījumu, klausīties mūziku, kā arī veikt video zvanu ar draugiem. Vai vēlaties pārslēgt TV kanālus ar Porto? Tikai trīs vienkāršas darbības un varēsit kontrolēt jebkuru mājas ierīci, kas izmanto infrasarkano tālvadības pulti.

Tālrunim ir enerģijas taupīšanas režīms, kas ļaus Porto 1800 mAh akumulatoru izmantot ilgāk.

Coolpad Modena 

Modena_2side

 

Spēļu spēlēšana, video skatīšanās vai fotogrāfiju rādīšana draugiem būs tīrā bauda Coolpad Modena 5,5″ lielajā viedtālruņa ekrānā, tam ir moderns Qualcomm Snapdragon 410, 64-bitu, 4 kodolu un Adreno™ 306 GPU procesors, tādejādi padarot Modena piemērotu 3D spēļu spēlēšanai.

Ātrais 4G divu SIM karšu tālrunis ļauj pārslēgties starp tīkliem, kad vien tas ir nepieciešams. Viedtālrunis var lepoties ar augstākās klases dizainu, nemanāmām ekrāna apmalēm, plānu 8,6 mm korpusu un izliektu aizmuguri. Modena būs nopērkams baltā, melnā un zelta krāsās.

Ar Coolpad Modena varēsit iemūžināt svarīgākos brīžus ar 8 megapikseļu kameru un LED zibspuldzi vai filmēt augstas izšķirtspējas 1080p video. Izmēģiniet īpašos režīmus: grima korekciju, nakts fotogrāfiju, HDR, smaida fotografēšanu.

Spēļu cienītāji un bieži ceļotāji novērtēs 2500 mAh akumulatoru.

Ar Porto un Modena var izmantot viedos žestus – iespējams izmantot vienu burtu, lai palaistu lietotni gaidīšanas režīmā: lai atvērtu zvanīšanas paneli, rakstiet “c”, lai atvērtu interneta pārlūku – “e”, lai atskaņotu mūziku – “m”. Atliek tikai divreiz pieskarieties Coolpad tālruņa ekrānam, lai to „atmodinātu” no gaidstāves.

Visas šīs lieliskās iespējas pieejamas par lielisku cenu. Coolpad modernā dizaina tālruņi būs nopērkami Latvijā par cenu līdz 200 eiro. Tos drīzumā varēs iegādāties pie mobilo sakaru operatoriem LMT, Tele2 un Bite.

Izsaki savu viedokli