Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ir noslēdz CES jeb International Consumer Electronics Show un ir izziņoti labākie izstādes produkti. Produkti tika apbalvoti 10 kategorijās kā arī tika pasniegta vislabākā produkta balva un arī “cilvēku balss” balva.

Par labāko produktu auto tehnoloģijās kļuvusi QNX CAR 2 mobile aplikāciju platforma, kas parāda QNX vīziju par nākotnes automašīnas panelī sastopamajām tehnoloģijām. Platformas pamatā ir NFC tehnoloģija. Tā ātri ļauj automātiski sapārot viedtālruni izmantojot Bluetooth, Ultra HD balss tehnoloģija ļauj veikt CD kvalitātes zvanus un tā lieliski integrē dažādas aplikācijas gan šofera, gan līzbraucēju lietošanai.

Viedtālruņu kategorijā balvu saņēmis Nokia Lumia 900 tālrunis, kas darbosies ar Windows Phone. Daudzi entuziasti spēj teikt, ka tieši šis tālrunis varētu sākt Nokia augšām celšanos telefonu tirgū.


Par labāko kameru atzīta Fujifilm X-Pro1, pirmais Fujifilm modelis bez spoguļā, kas noteikti pacels firmas reputāciju digitālo kameru tirgū. Kamera mērķēta uz professionāļiem un tai ir daudzsološs jauns sensors un interesants skatu meklētājs.

Par labāko jauno tehnoloģiju atzīts 3D printeris MakerBot Replicator. Tam ir jauna “dualstrusion” tehnoloģija, kas var printēt objektus vairākās krāsās un materiālos.

Labākā mājas kinozāļu inovācija atzīta Simple.TV. Tas ir līdzīgs DVR ierīcēm tikai tam nav iebūvēta atmiņa vai video ieeja, tā vietā tas atļauj straumēt datus ar bezvadu savienojumu. Tam gan nepieciešam Simple.TV aplikācija. Par 5$ dollāriem ir iespējams kļūt par premium klientu un straumēt TV arī ārpus savas mājas.


Par labāko datoru atzīts HP Envy 14 Spectre, kam ir Gorilla Glass pārklājums. Tiesa, bez iespaidīgās veitkspējas, lielu daļu no šī ultrabuka panākumiem izstādē sastādija arī tā stilīgais izskats. Šim datoram ir Beats Audio, analogs skaļuma regulēšanas rullītis, NFC atbalsts un HP Wireless Audio un arī ļoti patīkamas dzelžu specifikācijas.


Par labāko programmu tika atzīta BlueStacks, kas spēj atvērt Android aplikācijas iekš Windows Vista, 7 un 8 vides. Programma būs iekļauta Windows 8 un tā dos klientiem pieeju vairāk kā 400 000 Android aplikācijām.
Labākā istādes tīkla ierīce ir D-Link Amplifi HD Media Router 3000. To paredzēts laist tirgošanā šomēnes un tas būs īpašs ar USB 3.0 atbalstu, 450Mbps ātru divu joslu tīkla atbalstu un HD Fuel sistēmu.
Planšetdatoru vidū šogad izcēlies četrkodolu Asus Memo 370T. To darbinās Android 4.0 un šis dators ir pierādījums, ka par kvalitatīvu un ātrdarbīgu ierīci nav jamāksā nesaprātīgi daudz. Standarta komplektācijā ietilpst 1GB operatīvās atmiņas, 16GB atmiņa, 8 megapikseļu kametra, HDMI izeja un IPS displejs ar 1280×800 lielu izšķirtspēju un tas maksā tikai 250$.

TV kategorijā uzvarējis pirmais 55 collu OLED televizors – LG 55EM9600. Televizors sola augsta kvalitāti, saglabājot tā plāno paneli.
Tieši šis pats TV ir atzīts arī par labāko izstādes produktu.
Savukārt skatītāji un interesenti par labāko produktu ir atzinuši Razer Project Fiona spēļu planšeti.

Šeit varat aplūkot izstādes labāko apbalvošanu.

 

Saistītās tēmas: cescnetizstāde

Izsaki savu viedokli