Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvijā mazpazīstamā kompānija CLVE nesen prezentējusi jaunu galda datoru, kurš uz citu fonu izceļas ar savu interesanto dizainu. Cilindra formas ierīcei dots nosaukums TVBE, lai arī pagaidām dators ir pieejams tikai Vācijā, drīzumā tas būs pieejams arī pārējo Eiropas valstu iedzīvotājiem.

Pircējam ir iespējams izvēlēties starp diviem centrālajiem procesoriem – vienkodola vai divkodolu Intel Atom, abiem procesoriem takts frekvence ir 1.6 gigaherci. Tāpat arī iespējams izvēlēties operatīvās atmiņas apjomu – vienu vai divus gigabaitus, kā arī cietā diska ietilpību – 320 vai 500 gigabaiti. Par grafiku atbild integrētā Intel GMA950 grafiskā karte, kura atbalsta izšķirtspēju līdz par 1920 x 1080 pikseļiem. Datoram ar divkodolu procesoru pieejama arī S-Video izeja.

Lietotājam ir pieejamas sešas USB pieslēgvietas, kā arī diskdzinis ar DVD ieraksta iespēju. Korpusa diametrs ir 20 centimetri, savukārt augstums – 24.5 centimetri. Lielākā daļa pieslēgvietu ir novietotas korpusa apakšā. TVBE svars ir 4.5 kilogrami. Lētākais modelis maksā 299 eiro, savukārt jaudīgākais dators izmaksās 349 eiro.

Izsaki savu viedokli