Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms kāda laika tehnikas portāls BOOT.Lv jau ziņoja par Korejas kompānijas UMID izstrādāto ultra portatīvo klēpjdatoru, kas sver tikai 315 gramus, un ir aprīkots ar 4,8 collu lielu skārienjutīgo ekrānu. Tagad kompānija ClarionMiND ir izstrādājusi datoru, kas varētu konkurēt ar UMID izstrādājumi – arī ClarionMiND MID dators ir aprīkots ar identiska izmēra ekrānu.

ClarionMiND dators būs aprīkots ar 4,8 collu skārienjutīgo displeju, kura izškirtspēja ir 800 x 480 pikseļi, Intel Atom centrālo procesoru, GPS uztvērēju, 512 MB operatīvās atmiņas, 4 GB lielu SSD disku, 2 USB portiem un microSD atmiņas karšu ligzdu. Tāpat jāatzīmē, ka šī ierīce atbalstīs Wi-Fi bezvadu internetu, un tajā būs uzstādīta uz Firefox bāzes izstrādāta interneta pārlūkprogramma, bet multimediju failus atskaņos RealPlayer. ClarionMiND MID dators darbosies uz Linux operētājsistēmas bāzes. Diemžēl kā mīnuss jāmin datora īsais akumulatora darbības laiks – bet atkārtotas uzlādes šī ierīce spēj darboties vien pusotru stundu, tomēr šo problēmu noteikti varēs novērst ar automašīnai piemērotu lādētāju.

Šo iekārtu cena būs 649,99 ASV dolāri, un tās būs pieejamas melnā, sarkanā un baltā krāsā. Pie kam šo produktu noteikti iegādāties būs vieglāk nekā sākumā pieminēto UMID izstrādājumu, jo ClarionMiND dators būs paredzēts Ziemeļamerikas tirgum, un, iespējams, būs nopērkams arī citos pasaules reģionos.

Izsaki savu viedokli