Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Cryptic Studios bravūrīgi dodas tur, kur vēl neviens cilvēks nav spēris kāju – “Star Trek” MMO izstrādes procesā. Savā laikā populārās spēles “City of Heroes” izstrādātāji ir apstiprinājuši baumas par daudz spēlētāju online spēles izstrādi šajā visumā. Pagrabos dzīvojošiesci-fi frīki gavilē! “Star Trek Online” izstrāde patiesībā ir visšvakāk glabātais noslēpums industrijas vēsturē – mēs par spēles atrašanos sagatavošanas stadijā bijām informēti iespējams pat ātrāk nekā paši izstrādātāji. Licences turētājs Paramount ir tik daudz un bieži lielījies ar saviem plāniem iekarot MMO tirgu, ka, kolīdz kompānija paziņoja par sadarbību ar gana respektablo studiju Cryptic, mums bija skaidrs ap ko šeit grozās – ja BOOT.Lv lasošie diplomētie filologi piedos rusicismu – bazars.

Līdz ar spēles anonsu ir pieejama arī spēles oficiālā mājaslapa, kurā uz doto brīdi ir nepieciešamais informācijas minimums, lai “Star Trek” visuma fanātiķiem būtu pamatots iemesls 28. jūliju turpmāk atzīmēt kā Mesijas otrās atnākšanas dienu.

Par spēles procesa detaļām sīkāki paskaidrojumi tiks sniegti šī gada 10. augustā, kad Cryptic mārketinga nodaļa ir apsolījusies mums ne tikai pastāstīt par to, kas spēlē īsti būs jādara, bet arī parādīt pirmo spēles procesa treileri.

Atgādināsim, ka “Star Trek” ir zinātniskās fantastikas apoloģētu atbilde Lūkasa “Zvaigžņu kariem”. Lai arī oriģinālais seriāls ēterā tika palaists labu laiku pirms Lūkasa epopejas, tieši vukiji, džedaji un pārējā galaktiskās pasakas fauna lika “ST” tēvam Džīnam Rodenberijam deviņdesmito gadu sākumā reanimēt savu garabērnu, kas nu jau ir piedzīvojis trīs spin-off’us un duci dažnedažādu pilnmetrāžas filmu. Īsāk sakot – izstrādātājiem ir, kur izvērsties.

Izsaki savu viedokli