Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Cisco nāk klajā ar jaunu atvērtu platformu, aplikāciju optimālai darbībai reālā laika režīmā, radot vienotu valodu starp programmatūru un tīkla infrastruktūru. Cisco publicēs lietojumprogrammas interfeisu (API), kas ļaus veikt integrāciju ar citu ražotāju risinājumiem.

Tagad, ieviešot jauno Cisco ACI, lietojumprogrammatūrai ir centrālā nozīme IT infrastruktūrā. Cisco ACI apvieno fiziskos un virtuālos tīklus, kas rada iespēju vieglākai lietojumprogrammatūras uzstādīšanai, ieviešanai un tās pārvaldīšanai. Cisco ACI nodrošina gan fiziskās, gan virtuālās vides programmatūras uzstādījumu automatizāciju un pārvaldību kā vienu vienotu sistēmu.

Cisco ACI ir atvērta platforma, kas radīta sadarbībā ar trešo pušu izstrādātājiem. Cisco ACI partneru ekosistēmas vidū ir BMC, Computer Associates, Chef, Citrix, EMC, Embrane, Emulex, F5, IBM, Microsoft, NetApp, Oracle, Panduit, Puppet Labs, Niksun, Red Hat, SAP, Splunk, Symantec un VCE. Papildus, Cisco ACI aptvers arī atvērtā koda kopienas, tādas kā OpenStack, izstrādājot atbilstošus programmatūras spraudņus, kas atbalstīs OpenStack integrāciju.

“Cisco šodien paziņoja arī par nozares līderu ekosistēmu, kas ar Cisco ACI palīdzību ļaus klientiem gūt lielāku atdevi no pašreizējiem IT ieguldījumiem,” saka Eduards Tutarašvili, Cisco pārstāvis Latvijā.

Uz nozares standartiem balstītā Cisco ACI ļauj IT apmierināt uzņēmēju straujo pieprasījumu pēc jaunām aplikācijām, pielāgošanos esošajām, kā arī automātisku atteikšanos no tām, ja tās vairs nav nepieciešamas. Cisco ACI paātrina aplikāciju ieviešanas ciklu, palielinot biznesa procesu ātrumu, kas savukārt uzlabo vispārējos biznesa rezultātus.

Jaunais Cisco APIC kontrolieris atbalsta aplikācijas jebkurā vietā

Cisco Aplikāciju politikas infrastruktūras kontrolieris (APIC) ir būtiskākais arhitektūras komponents. Cisco APIC ir centralizēts kontrolieris, kas optimizē veiktspēju, atbalsta jebkuru aplikāciju jebkurā vietā un vieno fiziskās un virtuālās infrastruktūras darbību.

Izmantojot atvērtās platformas principu, Cisco APIC dod iespēju trešo pušu tīkla pakalpojumu sniedzējiem pārvaldīt iekārtu uzstādījumu kontroli.

“Cisco APIC paver ārkārtīgi elastīgas tīklu konfigurēšanas un automatizēšanas iespējas ar lietojumprogrammu palīdzību.” saka Eduards Tutarašvili, Cisco pārstāvis Latvijā.

Atbilstoši Eduarda Tutarašvili teiktajam, Cisco ACI nodrošina, ka ikviens tīkla elements ir labi pārvaldāms, dodot iespēju veikt arī detalizētu drošības kontroli, jo drošība ir neatņemama Cisco APIC politikas modeļa sastāvdaļa, kas tiek realizēta aparatūras līmenī.

Nākamās paaudzes komutatori Cisco ACI atbalstam

Lai nodrošinātu atbalstu ACI, Cisco paplašina Nexus risinājumu portfeli, ieviešot Nexus 9000 sērijas komutatorus gan tradicionālajās, gan Cisco ACI datu centru vidēs. Nexus 9000 sērija piedāvā risinājumus, kas ir radīti darbībai vai nu saskaņā ar tradicionālo Cisco Nexus datu centru infrastruktūras dizainu, vai ACI režīmā, kas ļautu izmantot ACI infrastruktūras automatizācijas un aplikāciju vajadzībām pielagošanās iespējas.

Līdz ar Nexus risinājumu portfeļa paplašināšanu Cisco piedāvā arī IT aparatūru, kas spēj piepildīt krasi mainīgās uzņēmumu prasības gan šodien, gan nākotnē.

Nexus 9000 produktu saime ietver: Nexus 9508, 9396PX/93128TX komutatorus, Cisco Application Virtual Switch (AVS), ASA5585-x IT drošības iekārtas, un ASA Virtual Firewall (vASA).

608d58a8fa7d7ea84d0cdaa469ee-grande

Izsaki savu viedokli