Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Esam apkopojuši sarakstu ar četrām interesantām viedtālruņu inovācijām, kas prezentēts Mobile World Congresss laikā.

Barcelona_Solutions_GSMW_Mobile_World_Congress_2016

OPPO Super VOOC

Jau iepriekš esam rakstījuši par OPPO Super VOOC tehnoloģiju, kas ļauj 2500 miliampērstundu akumulatoru pilnībā uzlādēt 15 minūtēs. Laikā, kad akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādes reizi nespēj turēt līdzi pārējo komponenšu tehnoloģiskajai izaugsmei, šāds risinājums būtu tieši laikā.

LG G5 modulārais dizains

Mūsdienu viedtālruņu moderno patērētāju jau ir grūti ar ko pārsteigt, taču LG tas izdevies, prezentējot modulāro G5. Viedtālruņa apakšējā daļa un akumulators ir noņemami, ļaujot kā nomainīt akumulatoru, tā pievienot citus moduļus, piemēram kameras rokturi vai Hi-Fi mūzikas atskaņotāju.

LG G5 platleņķa kamera

Tā kā viedtālruņos iebūvētās kameras ir vienas no plašāk izmantotajām, tad ražotājiem rūpīgi jāstrādā pie to pilnveidošanas. LG G5 pat ir aprīkots ar divām kamerām. Galvenā spēj uzņemt 16 megapikseļu attēlus un tai ir 78 grādu skata leņķis, savukārt sekundārās 8 megapikseļu kameras skata leņķis ir 135 grādi, kas starp citu ir plašāks kā cilvēka acij.

Samsung Dual Pixel autofokusa tehnoloģija

Lai arī Dual Pixel autofokusa tehnoloģija nav jaunums, Samsug to pamanījušies pārnest no lielo kameru kategorijas uz viedtālruņiem. Atšķirībā no iepriekš izmantotā autofokusa, kas izmanto 5-10 procentus no pikseļiem, lai fokusētos, jaunā tehnoloģija izmanto visus pikseļus, kas nodrošina gan ātrāku, gan precīzāku fokusēšanos, īpaši kustīgiem objektiem vai tumsā.

Izsaki savu viedokli