Aktuāls

”iPhone 8” un ”iPhone X” parāda iespaidīgus rezultātus veiktspējas testos

Tālruņi, mobilās ierīces

Latvijas iedzīvotāji iepērkas “Google Play” veikalā par vidēji 3 eiro

Sakaru pakalpojumi

Pavīd pirmās ”Samsung Galaxy S9” baumas – Ierīcei būšot 1000 kadru sekundē kameras sensors

Tālruņi, mobilās ierīces

”Samsung” beidzot piedāvā likvidēt ”Bixby” pogas funkcionalitāti

Mobilās aplikācijas

”iMessage” maksājumu serviss ”iOS 11” vēl nebūs pieejams

Mobilās aplikācijas

Eksperts: lietu internets pamazām sāk savu attīstību biznesa vidē Latvijā

Internets

Prezentēts jaunais ”Volkswagen Amarok Aventura Exclusive” prototips un īpašais ”Dark Label” modelis

Auto, Moto

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Telekomunikācijas

”Nintendo Switch” jau atkal pārdošanas apjomu ziņā pārspēj ”PS4” un ”Xbox One”

Aprīkojums

”Porsche” savu pirmo elektroauto atrādīs 2019. gadā

Automobiļi, moto transports

LG Electronics (LG) starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2016, kas norisināsies no 6. līdz 9.janvārim, prezentēs jaunākos 4K HDR OLED televizorus, no kuriem flagmaņi būs LG SIGNATURE 77/65 collu G6 un 65/55 collu E6 modeļi. Kopumā 2016. gada LG OLED televizoru klāstā ir astoņi produkti, tai skaitā 77 collu G6 televizors, kas saņēmis CES 2016 Inovācijas balvu.

OLED TV _E6+G6

G6 un E6 ir pirmie LG televizori, kuriem ir uzņēmuma unikālais Picture-On-Glass dizains, kas lepojas ar 2,57mm plānu OLED paneli ar caurspīdīgu stikla aizmuguri un uz priekšu vērstu Sound Bar skaļruņu sistēmu. Visi 2016.gada LG OLED televizoru modeļi atbalsta nozares standarta HDR formātus, ko ieviesušas pasaulē vadošās raidorganizācijas, kinostudijas un tādi patēriņa elektronikas preču ražotāji kā HDR10 un Dolby Vision.

OLED pikseļu aptumšošanas tehnoloģija uzlabo HDR iespējas. Pretēji LCD ekrāniem, kur LED aizmugurējais izgaismojums lokāli aptumšo visas ekrāna sekcijas, katrs pikselis OLED panelī var ieslēgties un izslēgties neatkarīgi. Tādējādi OLED televizori rada izteiksmīgas, dzīvas krāsas un ēnu detaļas pat tad, kad spoži objekti atrodas tieši blakus dziļiem, tumšiem laukumiem. Šī spēja nodrošina, ka attēli tiek atainoti ideāli melnā tonī, kā arī dzīvās krāsās, padarot OLED televizorus par lieliski piemērotiem HDR saturam.

Ar 10 bitu paneli un 10 bitu apstrādes jaudu LG OLED televizoriem ir pieeja vairāk nekā miljardam iespējamo krāsu iespēju, un ColorPrime Pro tehnoloģija sniedz šiem televizoriem spēju atainot smalkākās krāsu un nokrāsu detaļas, aptverot 99 procentus DCI-P3 krāsu diapazona. Pateicoties lielākai krāsu atveidošanas spējai LG OLED televizori ļauj lietotājiem pilnīgi un precīzi izbaudīt satura radītāja māksliniecisko redzējumu. Ar BT.2020 atbalstu, kas ir nākamās paaudzes pārraides standarts, G6 un E6 modeļi ir sagatavojušies nākotnei ar augstāku krāsu atveidošanas normu.

LG G6 un E6, kas izstrādāti sadarbībā ar augstākās klases audio sistēmu ražotāju harman/kardon, ir aprīkoti ar uz priekšu vērstu Sound Bar skaļruņu sistēmu. Tā kā skaļruņi ir vērsti uz priekšu, nevis uz leju kā daudzos citos plānos televizoros, skatītāji dzirdēs skaidrāku un detalizētāku skaņu bez kropļojumiem un dubultošanās.

2016.gada OLED televizori aprīkoti ar jaunāko LG webOS Smart TV sistēmu. LG webOS 3.0 ļauj lietotājiem krietni intuitīvāk izmantot televizora plašās iespējas. Pateicoties uzlabotai mobilajai savienojamībai, attālinātas kontroles funkcijām un plašākām satura iespējām, sagaidāms, ka LG webOS 3.0 piesaistīs krietni lielāku lietotāju skaitu.

Izsaki savu viedokli