Aktuāls

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

”iPhone 8” un ”iPhone X” parāda iespaidīgus rezultātus veiktspējas testos

Tālruņi, mobilās ierīces

Latvijas iedzīvotāji iepērkas “Google Play” veikalā par vidēji 3 eiro

Sakaru pakalpojumi

Pavīd pirmās ”Samsung Galaxy S9” baumas – Ierīcei būšot 1000 kadru sekundē kameras sensors

Tālruņi, mobilās ierīces

”Samsung” beidzot piedāvā likvidēt ”Bixby” pogas funkcionalitāti

Mobilās aplikācijas

”iMessage” maksājumu serviss ”iOS 11” vēl nebūs pieejams

Mobilās aplikācijas

Eksperts: lietu internets pamazām sāk savu attīstību biznesa vidē Latvijā

Internets

Prezentēts jaunais ”Volkswagen Amarok Aventura Exclusive” prototips un īpašais ”Dark Label” modelis

Auto, Moto

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Telekomunikācijas

Izstādē CES 2016 LG Electronics (LG) iepazīstinās ar sava jaunākā IPS televizoru piedāvājuma flagmaņiem – 65 collu UH9500 un 86 collu UH9550, kā arī 65 collu UH8500 un 75 collu UH8550 modeļiem. Visi šie SUPER UHD televizoru modeļi nodrošinās manāmas attēlu un skaņu uzlabošanas tehnoloģijas, tostarp HDR (augstu dinamisko diapazonu), un pievilcīgo LG ULTRA Slim dizainu.

Gan LG UH9500, gan UH9550 modeļi ir aprīkoti ar nozarē vismodernākajiem IPS ekrāniem, kas var lepoties ar tādām inovācijām kā True Black Panel un Contrast Maximizer. True Black Panel ir patentēta tehnoloģija, kas minimizē atspulgus un uzlabo kontrasta attiecību patīkamākai skatīšanās pieredzei, kamēr Contrast Maximizer nodrošina padziļinātāku attēlu un kontrastu, atdalot objektus no to foniem.

86UH9550_65UH9500_65UH8500

HDR Plus ir tehnoloģija kas nodrošina UH9500 un UH9550 iespēju precīzi attēlot 4K HDR saturu. Turklāt LG ULTRA Luminance tehnoloģija ievērojami uzlabo kontrastu starp tumšiem un gaišiem laukumiem, būtiski pilnveidojot HDR efektu. Un ar HDR savietojamiem HDMI portiem un SDR uz HDR pārveidošanas rīkiem skatītāji var baudīt HDR saturu no jebkura standarta avota.

LG ColorPrime Plus palielina to krāsu klāstu, ko iespējams attēlot uz ekrāna. Šī tehnoloģija izmanto paplašinātu krāsu spektru, lai attēlotu plašāku nokrāsu un nianšu klāstu, radot padziļinātākus un reālākus attēlus. Tikmēr inovācija Billion Rich Colors izmanto 10 bitu paneli un 10 bitu apstrādes jaudu, lai nodrošinātu UH9500 un UH9550 iespēju atveidot vairāk nekā vienu miljardu iespējamo krāsu.

UH9500 izmanto LG jauno dizaina konceptu, vēl plānāku salīdzinājumā ar tā priekšgājējiem. Samazinot attālumu starp paneli un aizmugures vāku, ārkārtīgi plānais 6,6mm ekrāna dziļums un gandrīz neredzamais rāmis sniedz peldoša televizora iespaidu. Sadarbībā ar augstākās klases audio sistēmu ražotāju harman/kardon LG izstrādāja skaļruņu sistēmu, kas nodrošina vienmērīgu un kvalitatīvu skaņu. LG jaunā Magic Sound Tuning funkcija nosaka un analizē skatītāja vidi, veicot noregulējumus, lai pielāgotu skaņu konkrētiem istabas apstākļiem.

Līdzīgi UH9500 un UH9550, arī UH8500 un UH8550 piedāvā ColorPrime Plus, Billion Rich Colors, ULTRA Luminance un Contrast Maximizer nedaudz citādākā dizaina konfigurācijā. Tāpat LG arī prezentēs tā pirmo ražošanai gatavo 98 collu 8K SUPER UHD televizoru, kuru paredzēts sākt piegādāt 2016.gada otrajā pusē.

Mēs esam pārliecināti, ka mūsu jaunākie HDR SUPER UHD televizori 2016.gadā radīs ievērojamu satraukumu ne tikai nozarē, bet arī patērētāju vidū kopumā,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents un vadītājs Braians Kvons. „Mēs esam vienīgais uzņēmums, kam ir dubulta stratēģija ar koncentrēšanos gan uz OLED, gan IPS televizoru tehnoloģijām, un tas ir pierādījums tam, ka mēs nedodam priekšroku kādam vienam no ekrānu veidiem.”

Izsaki savu viedokli