Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Lai arī nākamā lielā tehnoloģiju izstāde – CES 2015 – norisināsies vien 2015. gada sākumā, jau tagad ir zināmi produkti, kas ieguvuši CES Innovation balvas. Kopumā atzinība ir izteikta produktiem gandrīz 28 kategorijās un daudzās apakškategorijās. 

Samsung šā gada balvu pasniegšanā ir ieguvis balvas 36 produktiem, kas ir par 12 vairāk nekā pagājušajā gadā. CES Innovation Awards žūrija atzinīgi novērtēja tādas ierīces kā Note Edge, Note 3, S5, Tab S 10.5, Tab S 8.4, Gear S un Gear VR. Tāpat uzmanību izpelnījās kompānijas arī displeju un atmiņu tehnoloģiskie risinājumi.

samsung gear vr

Tikmēr nopietnāko konkurenci izdevās sastādīt citai Dienvidkorejas kompānijai – LG. Tā saņēma 10 balvas. Daži no produktiem, kas saņēma balvas: G3 viedtālrunis, 77 collu ieliektas 4K OLED displejs un EcoHybrid žāvētājs.

Starp citiem interesantiem izstrādājumiem, kas izpelnījās žūrijas atzinību, ir jāmin Adidas Smart Ball. Tā ir futbola bumba ar integrētiem sensoriem, kas ļauj noteikt bumbas ātrumu, griešanos, lidojuma ceļu un saskares punktu. Iegūtie dati tiek nosūtīti uz viedierīci, pateicoties Bluetooth bezvadu savienojumam.

 smartball_1

Vēl savdabīgāks ir AIR2 bezvadu skaļruņa koncepts, kas ieguvis inovāciju balvu bezvadu skaļruņu kategorijā. Tā izstrādātāji vēsta, ka Bluetooth skaļrunis levitē gaisā virs tā pamatnes un izdveš akustiski precīzu, taču spēcīgu skaņu.

CobyAir_1

Savukārt kategorijā, kurā tiek noskaidrotas labākās datorspēļu ierīces un to aksesuāri, īpaši izcēlās MSI, kas ieguva balvu par AG240 viss-vienā tipa datoru, kas apgādāts ar 23,6 collu 4K displeju un jaudīgām komponentēm.

AG240-05-N-Gaming_1

Taču gods par vislabākā kompaktā stacionārā datora izstrādi tika piešķirts Asus par ROG G20AJ ierīci, kas saņēmusi Intel Core i7 procesoru, Nvidia GeForce GTX 780 grafisko karti un citus jaudīgus komponentus, turklāt tas viss ir ietērpts visai kompaktā un stilīgā korpusā.

ROG-G20_2

Saistītās tēmas: cesdizainsinteresanti

Izsaki savu viedokli