Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012.gada ietvaros LG Electronics prezentējis nākotnes televīzijas tehnoloģiju – pasaulē lielāko OLED televizoru ar 55 collu ekrānu. Jaunajā televizorā iekļautas arī tādas LG inovācijas kā 4-krāsu pikseļu (4-Color Pixels) un krāsu toņu dažādošanas (Color Refiner) tehnoloģija, kā arī uzlaboti LG Display OLED paneļi. Turklāt šis LG OLED  televizors būs pieejams par īpaši izdevīgu cenu, salīdzinot ar citiem OLED modeļiem. 

“Cieši sadarbojoties ar LG Display, esam radījuši produktu, kas ne tikai piedāvā visas OLED priekšrocības, bet arī pircējiem draudzīgāku cenu,” uzsvēra Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. “OLED ir mājas izklaides nākotne un LG velta visas pūles tam, lai šo tehnoloģiju padarītu plaši pieejamu.”

LG OLED attēlu no konkurentiem atšķir 4-krāsu pikseļu (4-Color Pixels) un krāsu toņu dažādošanas (Color Refiner) tehnoloģija, kas nodrošina dabisku un realitātei atbilstošu, spilgtu attēlu atveidi. Savukārt ar palielinātu bezgalīgo kontrasta attiecību (Infinite Contrast Ratio), LG OLED televizors teicami atveido pat smalkākās detaļas, pat ja ekrānā redzamā darbība norisinās aptumšotā vidē. Šādas iespējas ar LED un LCD ekrāna paneļiem nebūtu iespējamas. Turklāt LG OLED ekrāni ir pat 1000 reizes ātrāki nekā LED/ LCD.

LG OLED televizorā tehnoloģiju inovācijas papildina elegants dizains – rāmis ir tikai 4 mm plāns un televizora kopējais svars nepārsniedz 7,5 kilogramus.

Saistītās tēmas: lgtelevizors

Izsaki savu viedokli