Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Digitālā foto nozare pēdējo gadu laikā ir visai manāmi attīstījusies un lietotājiem tiek piedāvāti aizvien interesantāki risinājumi. Nesen globālā tīmekļa plašumos noplūdušas ziņas par gaidāmo Carl Zeiss PhotoScope 85 T* FL – digitālo fotokameru, kuras optisko mērogmaiņu ir iespējams mainīt no 15x līdz pat 45x.

Principā, jaunākais Carl Zeiss lolojums ir teleskopa un digitālās fotokameras apvienojums. Objektīva fokālais attālums ir no 600 līdz 1800 milimetriem. Mazus objektus ir iespējams fotografēt no piecu metru attāluma. Iebūvētā digitālā fotokamera spēj uzņemt attēlus septiņu megapikseļu izšķirtspējā. Lai uzņemtu attēlu ir jāatvāž 7.5 collu OLED displejs un jāiestata vajadzīgie parametri. Lai nodrošinātu maksimāli kvalitatīvāku attēlu, tā uzņemšana notiek ar bezvadu pults palīdzību – tas palīdz nodrošināties pret vibrācijām, kas rodas nospiežot slēdzi uz pašas kameras.

Pagaidām gan nav zināma šī teleskopa un fotokameras krustojuma cena, taču zināms, ka Carl Zeiss PhotoScope 85 T* FL veikalu plauktos parādīsies 2009. gada pavasarī.

Izsaki savu viedokli