Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Canon paplašina savu rokas videokameru klāstu ar trim savā klasē vadošiem, kompaktiem modeļiem, kuri paredzēti profesionāļiem un aizrautīgiem amatieriem. Divi jauni profesionālās X sērijas modeļi XA25 un XA20 apvieno jaudīgu, pilnīgi jaunu attēlveidošanas sistēmu un profesionālu audio un Wi-Fi savienojamību vispusīgā, kompaktā formā, kas ērti ieguļ plaukstā. Jaunajai LEGRIA HF G30 ir moderna attēlveidošanas sistēma, kas uzlabota, domājot par aizrautīgiem operatoriem-amatieriem, kuri filmē savam priekam vai apgūst video veidošanu.

Šie modeļi ir izstrādāti, izmantojot Canon nozarē vadošās attēlveidošanas tehnoloģijas, un tie piedāvā izcilas specifikācijas, kas nodrošina izcilu kvalitāti un vadāmību. Canon HD Video sistēma ir pilnībā izstrādāta no jauna – no objektīva līdz attēlu sensoram un procesoram, tādējādi nodrošinot pavisam jaunu pieredzi video uzņemšanā. Dažādas modernas uzņemšanas funkcijas un iespējas savienot vairākas ierīces pierāda, ka šīs kameras ir ideāli piemērotas lietošanai gan amatieriem, gan profesionāļiem. Tās ļauj uzņemt visdažādākos notikumus – no dokumentālajām filmām un ziņu sižetiem līdz kāzām.

XA25 SLANT

Uzlabota Canon HD video sistēma, augstākās klases optika

Jaunajiem modeļiem ir pilnīgi jauna attēlveidošanas sistēma, kas izstrādāta, lai nodrošinātu izcilu attēlu kvalitāti un daudzveidību. 20x tālummaiņas platleņķa objektīvs piedāvā 26,8–576 mm fokusa attālumu[i], kas izmanto tādu optisko tehnoloģiju kā Canon klāsta vadošā XF305 videokamera. Uzlabotā 3 režīmu optiskā IS sistēma[ii] ietver Dynamic OIS režīmu, kas vēl vairāk samazina kameras sakustēšanās radītus defektus uzņemšanas laikā. Apaļa 8 asmeņu diafragma nodrošina arī uzlabotu “bokeh” efektu. Tā izstrādāta uzņēmuma EF objektīvu klāstam,  izmantojot Canon unikālo elektromagnētisko tehnoloģiju, lai panāktu pievilcīgi izplūdušu fonu kadros ar seklu lauka dziļumu.

No jauna izstrādātais 1/2.84-tipa 2,91 MP HD CMOS Pro sensors nodrošina augstu dinamisko diapazonu nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Lielākajam sensoram ir lielāks gaismjutīgais elements, kas, apvienojumā ar izcilu attēlu apstrādes sistēmu, samazina attēla traucējumus un palielina jutīgumu nepietiekama apgaismojuma apstākļos.

Attēlu apstrādes jauda, ko nodrošina DIGIC DV 4, gādā par uzlabotu attēlu atveidi, kas papildina DIGIC DV saimes plusus, piemēram, smalkām toņu niansēm un patiesu krāsu atveidi, atbalstot datu ierakstīšanu lielākā ātrumā. Sensors sadarbojas ar procesoru, lai vēl vairāk novērstu kameras sakustēšanos, izmantojot ārkārtīgi efektīvu optiskā IS sistēmu ar elektronisko stabilizāciju, kas nosaka un kompensē kustību vairākos virzienos.

WA-H58 FRA

Pilnīga radošā vadība

Visi jaunie modeļi ir izstrādāti ar mērķi nodrošināt maksimālu pielāgojamību, un atbalsta vairākus ierakstīšanas formātus. AVCHD (līdz 28Mbps) un MP4 (līdz 35Mbps) nodrošina lielu bitu pārraides ātrumu, kas piemērots plašam profesionālam pielietojumam. Video ir ierakstīts Dual SD[iii] kartes slotā ar plaša diapazona izšķirtspēju un kadru ātrumu līdz 1080/50p. MP4 režīmā tiek atbalstīta palēninātas un paātrinātas kustības iespējas, nodrošinot lielāku brīvību izvēlēties radošajām vēlmēm piemērotākos iestatījumus.

Visi modeļi atbalsta arī vienlaicīgu dažādu formātu ierakstīšanu katrā atmiņas kartē, lai operatori varētu uzņemt gan izcilas kvalitātes Full HD video vēlamajā formātā, gan mazākus MP4 failus[iv].  Pateicoties DIGIC DV 4 jaudai, mazākos failus var kopīgot ātrāk un vieglāk, kad laikam ir liela nozīme, piemēram, strādājot pie jaunāko ziņu sižetiem, savukārt augstas kvalitātes kopijas tiek saglabātas vēlākai lietošanai.

 XA20 KIT

Profesionāli uzlabotas funkcijas

XA25 un XA20 ir noņemama roktura koncepcija, kas ieviesta līdz ar populāro Canon XA10. Rokturim, ko viegli piestiprināt un noņemt augšpusē, ir dažādas papildu vadīklas, tai skaitā XLR ievade, lai uzņemtu profesionālas kvalitātes skaņu no ārējiem mikrofoniem. Rokturī ir arī IR gaismiņa, lai uzlabotu uzņemšanu ar XA25 un XA20 pieejamo infrasarkano režīmu, kas ir ideāli piemērots dokumentālo filmu vai dabas naktsdzīves uzņemšanai tumsā.

Visiem trim modeļiem ir kompakts, ergonomisks korpuss, kas piedāvā ārkārtīgi ērtu lietošanu un vadību. Jaunais 8,77 cm (3,5 collu) organiskais LED (OLED) skārienjutīgais panelis nodrošina labāku izšķirtspēju, kontrastus un labāku krāsu atveidi ierakstīšanas un atskaņošanas laikā. Lietotāji var pilnībā manuāli kontrolēt ekspozīciju: skārienjutīga ekrāna un pielāgojama vadības taustiņa apvienojums ļauj pielāgot atvērumu, aizslēga ātrumu, diafragmu, pastiprinājumu un ekspozīciju.

Tālummaiņu un fokusu var regulēt ar maināmu gredzenu kameras objektīva priekšpusē. Turklāt jaunais tālummaiņas slēdzis, kas ir integrēts kameras korpusā, ir ideāli piemērots uzņemšanai ar statīvu vai, turot kameru rokā, piedāvājot vadības smalkumu un ērtumu, kas parasti pieejams lielākām profesionālajām kamerām. Uzlabotu 1,56 milj. punktu 0,61 cm (0,24 collu) elektronisko skatu meklētāju (EVF) var pacelt par aptuveni 45°, nodrošinot izcilas detaļas un lietošanas ērtumu efektīvai fotografēšanai ar statīvu vai turot kameru rokā.

LEGRIA HF G30 FSL LCD OUT

Studijas savienojamība un bezvadu atbalsts

Jaunās XA25, XA20 un LEGRIA HF G30 kameras piedāvā uzlabotu saskarņu izvēli ar fizisku ievadi, kas ērti sagrupēta un izstrādāta, lai savienojumi paliktu vietā, ja kamera tiek turēta rokā. Tām visām ir HDMI, mikrofons, USB un austiņu ligzdas, savukārt XA25 ir arī HD-SDI izvadi, nodrošinot izcilas jaudas, nesaspiestu savienojamību, kas noder daudzām apraides lietojumprogrammām.

Katrai kamerai ir arī no jauna integrēts duālās joslas Wi-Fi atbalsts (2,4GHz un 5GHz), nodrošinot dažādas iespējas, ko izmantot pēc uzņemšanas. Camera Remote atbalsts ļauj bezvadu iestatījumu regulēšanu ar tīmekļa pārlūku[v], bet Remote Browser ļauj lietotājiem aplūkot kamerā uzņemto arī viedtālruņa vai planšetdatora pārlūkā – bez atskaņošanas programmatūras.

FTP failu pārsūtīšana ļauj lietotājiem pārsūtīt uzņemto uz FTP serveriem ar ātrumu līdz 150Mbps bezvadu piekļuves vietās, bet ar mediju serveri var izmantot Wi-Fi, lai atskaņotu video, kas saglabāti kameras atbalstītā TV vai datorā, neizmantojot kabeli[vi]. Tiek atbalstīta arī tieša filmu augšupielāde iOS ierīcēm, izmantojot Canon Movie Uploader lietojumprogrammu, kas ļauj augšupielādēt video tieši YouTube vai Facebook ar bitu pārraides ātrumu līdz 24Mbps.

XA25 REV LCD OUT

XA25 – galvenās funkcijas:

 • 26,8 mm, f/1,8-2,8 objektīvs, 20x tālummaiņa, Dynamic OIS
 • 1/2,84 collu HD CMOS PRO sensors
 • 8,77 cm (3,5 collu) OLED skārienjutīgs ekrāns
 • Duāla formātu ierakstīšana; DIGIC DV 4
 • HD-SDI izvade
 • 1,56 milj. punktu EVF, 45° leņķis
 • Palēnināta/paātrināta kustība
 • Iebūvēta IR gaismiņa
 • 2x XLR ievade
 • Iebūvēts Wi-Fi

XA20 – galvenās funkcijas:

 • 26,8 mm, f/1,8-2,8 objektīvs, 20x tālummaiņa, Dynamic OIS
 • 1/2,84 collu HD CMOS PRO sensors
 • 8,77 cm (3,5 collu) OLED skārienjutīgs ekrāns
 • Duāla formātu ierakstīšana; DIGIC DV 4
 • 1,56 milj. punktu EVF, 45° leņķis
 • Palēnināta/paātrināta kustība
 • Iebūvēta IR gaismiņa
 • 2x XLR ievade
 • Iebūvēts Wi-Fi

LEGRIA HF G30 – galvenās funkcijas:

 • 20x tālummaiņa, 26,8 mm platleņķa objektīvs; 8 asmeņu apaļa diafragma
 • Kontrolējiet iestatījumus attālināti un kopīgojiet ar Wi-Fi
 • Vienlaicīga AVCHD un MP4 ierakstīšana
 • Canon HD CMOS PRO sensors, DIGIC DV 4
 • Optiskā Intelligent IS
 • Pilna manuālā vadība
 • Instant AF; Face Detection
 • 8,8 cm OLED skārienjutīgs ekrāns

 


[i] 35 mm ekvivalents

[ii] Standard, Powered un Dynamic režīmi

[iii] Atbalsta SD, SDHC un SDXC formātus

[iv] Duālo ierakstīšanu neatbalsta AVCHD 28Mbps vai MP4 35Mbps režīms

[v] Rec Start/Stop, atvērums, aizslēgs, fokuss, tālummaiņa, baltā līdzsvars un uzņemšanas atbalsts Camera Remote

[vi] Nepieciešams bezvadu tīkls un DLNA atbalsts

 

Saistītās tēmas: canon

Izsaki savu viedokli