Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Canon ir prezentējusi jaunu PowerShot G sērijas pusprofesionālo digitālo fotoaparātu, kas ir kā vidusposms starp kompaktklases digitālajiem ziepjutraukiem un digitālajām spoguļkamerām.

Canon PowerShot G11 digitālais fotoaparāts ir G10 modeļa pēctecis, un jaunākajam PowerShot G sērijas modelim ir tāda pati 28 milimetru 5x optiskās mērogmaiņas lēca (28-140mm) kā G10 modelim. Tomēr šai fotokamerai, salīdzinot ar tās priekšgājēju, ir kāda liela atšķirība – ja G10 modelim bija CMOS matrica ar 14,7 megapikseļu izšķirtspēju, tad G11 digitālajā fotoaparātā ir iebūvēta 10 megapikseļu CCD tehnoloģijas matrica, kas nozīmē to, ka ar šo fotoaparātu var uzņemt kvalitatīvākus fotoattēlus vājā apgaismojumā (kad, starp citu, noderēs arī ierīcē iebūvētā prettrokšņu sistēma), jo CCD matricām ir zemāks trokšņu līmenis.

Tāpat jāpiebilst, ka šai ierīcei ir grozāms LCD ekrāns, kas ir 2,8 collu liels, kā arī optiskā attēla stabilizācija un ārējās zibspuldzes stiprinājums.

Veikalu plauktos Canon PowerShot G11 digitālais fotoaparāts nonāks šī gada oktobrī, un tā mazumtirdzniecības cena būs 499,99 ASV dolāri.

Izmantotie resursi:
Gizmodo.com

Izsaki savu viedokli