Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Amstelvīna, Nīderlande, 2008. gada 5. novembrī. Canon oficiāli paziņo par jaunajām Canon HD ierakstošajām videokamerām XH G1S un XH A1S – divām profesionālas kvalitātes rokas HDV1080i (augstas izšķirtspējas video) kamerām, kas izveidotas uz XH G1 un XH A1 veiksmīgā mantojuma pamata. Galvenie uzlabojumi salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem iekļauj: pārprojektētu objektīvu ērtākai darbībai; uzlabotas audio funkcijas; un paplašinātu iespēju klāstu radošai uzņemšanai. Piedāvājot video filmētājiem vēl nepiedzīvotu kontroles līmeni pār uzņemšanu, XH G1S un XH A1S ir izstrādātas un pilnveidotas, pamatojoties uz esošo XH sērijas lietotāju atsauksmēm.

“XH G1S un XH A1S pārceļ mazbudžeta HDV ražošanu nākošajā līmenī,” sacīja Karels Portmans, Canon Europa N.V. Eiropas profesionālais video speciālists. “Pēc esošo XH sērijas lietotāju viedokļu uzklausīšanas Canon piedāvā plašāku pielāgojamu opciju un elastīgu ierakstīšanas funkciju klāstu mazbudžeta filmu veidotājiem un gadījumu video filmētājiem.”


Canon XH A1S

Jaunās XH G1S un XH A1S:

* Profesionālas kvalitātes 1080i HD ierakstīšana ar atlasāmiem kadra ātrumiem (50i / 25F)
      o Augstas izšķirtspējas 1/3 collas 1,67 megapikseļu 3CCD sensora sistēma
      o DIGIC DV II liela ātruma HD attēlu apstrādei
* Pārveidotais 20x HD video objektīvs ar atsevišķiem fokusu, mērogmaiņu un diafragmas gredzeniem ļauj vienlaicīgu regulēšanu ar trīs pirkstiem
* Paplašinātas audio iespējas, ieskaitot:
      o Neatkarīgus ierobežotājus manuālā režīmā
      o Vienlaicīgu iebūvētu un XLR mikrofonu izmantošanu
      o Neatkarīgas XLR jutīguma iestatījumus
* Paplašinātas attēla pielāgošanas iespējas, Cine Gamma vadība
* Uzlabots mehāniskais dizains vēl lielākam robustumam un lietošanas vienkāršībai
* NTSC uzņemšanas režīmi (60i / 24F / 30F) pieejami ar papildaprīkojuma jauninājumiem.
* Kinostudijas savienojamība (tikai XH G1S)
      o HD-SDI izvade nesaspiestiem pilna HD (1920×1080) video ar 4:2:2 krāsu izlasi un iedarinātu audio)
      o Gen lock ievade un laika koda ievade/izvade uzņemšanai ar vairākām kamerām kinostudijas vidē
* Canon CPS video pakalpojuma atbalsts: nepieciešama reģistrācija Canon profesionālā tīklojuma (CPN) tīmekļa vietnē

Pārveidots objektīvs

Pārveidots ērtākai un efektīvākai darbībai, Canon HD 20x optiskās mērogmaiņas 4,5-90 mm (pielīdzināms 32,5-650 mm 35 mm) L objektīvs ietver pārbīdāma veida plaša diapazona optisko attēlu stabilizatoru (OIS), palīdzot profesionāļiem, kas uzņem ar rokas kameru iegūstamus, uzticamus momentuzņēmumus. L sērijas objektīvi ir konstruēti saskaņā ar visaugstākajiem standartiem, vadoties no Canon pieredzes kā pasaules vadošā translācijai domāto objektīvu ražotāja. Fluorīda objektīvu detaļas un ultra zemas izkliedes (UD) stikls nodrošina izcilu skaidrību, palīdzot cīnīties pret krāsu gammas novirzīšanos. Divi neitrālā blīvuma (ND) filtri ļauj pilnībā atvērt diafragmu pat visspilgtākajos apstākļos. Vairāki pārklājumi praktiski novērš māņattēlus un mirgojumu.


Canon XH G1S

Ar trīs atsevišķiem gredzeniem – piedāvājot vienlaicīgu, neatkarīgu fokusa, mērogmaiņas un diafragmas vadību – objektīvs sniedz uzlabotu darbību. Objektīva gredzena darbību var pielāgot individuālām vajadzībām: Fokusa robežu un diafragmas robežu lietotājus var izvēlēties. Ir pieejami arī četri iepriekš iestatīti fokusa ātrumi, ko iespējams aktivizēt ar Focus Preset pogu. Papildus tam trīs iepriekš iestatīti mērogmaiņas ātrumi ļauj pielāgot mērogmaiņas balansieri.

Paplašinātas audio funkcijas

Gan XH G1S, gan XH A1S ir dubultas XLR audio izvades. Katra kanāla XLR jutību var regulēt neatkarīgi, un abas funkcijas atdala manuālos ierobežotājus. Katram kanālam ir iespējama arī neatkarīga automātisko un manuālo līmeņu regulēšana. Iekļauto, priekšā iemontēto stereo mikrofonu var izmantot kā monofoniskas skaņas avotu, ierakstot vienā no XLR kanāliem.

Pilnībā regulējama: uzlabota attēlu kontrole

Attēlu kontroles funkciju klāsts ir paplašināts. Un tagad tās ietver:

* Plašāku baltās krāsas regulēšanu (no 2000k līdz 15000k)
* Izvēlamas RGB trokšņa samazināšanas iespējas
* Automātisku pastiprinājuma kontroles (AGC) robežu ar paaugstinātiem pastriprinājuma līmeņiem un noregulēšanu
* Nospiežamu automātiskas ekspozīcijas (AE) pogu (manuālā režīmā)
* Diafragmas robežas funkciju (ierobežo palielināto pieejamo atvēruma vērtību klāstu līdz mazāk nekā f/9,5, palīdzot izvairīties no difrakcijas)
* 23 lietotāja iestatījumus, 21 lietotāja funkcijas, 22 lietotāja displeja iespējas

Spēcīgs, intuitīvs dizains darbam šajā jomā

Kinooperatoriem, kas darbojas šajā jomā, XH G1S un XH A1S ir uzlabots mehāniskais dizains. Ārējo pogu darbība un izkārtojums ir pārveidoti, tādējādi samazinot nejaušas darbības iespējamību. Papildu uzlabojumi iekļauj pārveidotu jostas skavu, trijkāju skrūves vītnes adapteru, uzlabotu skatu meklētāju bļodiņu un spēcīgus termināļus (ieskaitot 6 adatu ugunsvada savienojumu).


Canon XH A1S un Canon XH G1S

Pieļaujot no jauna vienkārši izveidojamus uzņemšanas iestatījumus, lietotāja iestatījumus var uzglabāt SD/MMC atmiņas kartēs un koplietot ar citām XL un XH sērijas ierakstošajām kamerām.1 Lai gan kamerā var uzglabāt deviņus iestatījumus, tagad var izmantot lielas ietilpības MMC vai SDHC kartes (4GB vai vairāk).

XH G1S: kinostudijas režijai

XH G1S piedāvā papildu kinostudijas savienojamību elastībai. Tā iekļauj HD-SDI izvades savienojumu, nodrošinot nesaspiestu pilnu HD pie 1920×1080 izšķirtspējas ar 4:2:2 krāsu vietu. Audio un laika kods ir iedarināti SDI signālā. Gen lock ievade un laika koda ievade/izvade ļauj ierakstošo kameru saskaņot ar citām savietojamām kamerām, vai nu kā galveno vai pakļauto kameru uzņemšanai ar vairākām kamerām.

Canon CPS video

Kinooperatori, kas iegādājas XH G1S vai XH A1S, gūst labumu arī no Canon Europe CPS video pakalpojuma.

CPS video piederības programma piedāvā:

* Prioritātes remonta pakalpojumu (sešu dienu laikā)
* Aizdevuma aprīkojums par velti, ja remonts ilgst vairāk par 6 dienām2
* E-pasta un telefona atbalsts no speciālā vietējā pārstāvja

Pilnīgu informāciju par Canon profesionālo HD klāstu un citām lietām varat atrast Canon profesionālā tīklojuma (CPN) tīmekļa vietnē.

Izsaki savu viedokli