Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Canon nesen prezentēja kādu ļoti interesantu kompaktklases digitālo fotoaparātu ar nosaukumu PowerShot SX1. Šī ierīce citu kompaktklases kameru vidū izcelsies ar lielo optisko pietuvinājumu, kvalitatīvu CMOS matricu un Full HD (1080p) izšķirtspējas video filmēšanas atbalstu.

Tā kā Canon PowerShot SX1 būs aprīkota ar vidēji lielas izšķirtspējas (10 megapikseļu) CMOS matricu, pastāv pamatota cerība, ka ar šo fotokameru uzņemtajās bildēs būs zems trokšņu līmenis, jo PowerShot SX1 iebūvētā matrica ir kvalitatīva, un ražotājs nav centies piesaistīt pircējus, bezjēdzīgi palielinot kameras megapikseļu skaitu.

Tāpat šim fotoaparātam būs ļoti iespaidīga platleņka optika (ekvivalenta 28-560 mm objektīvam), kas atbalstīs 20x optisko pietuvinājumu un optisko attēla stabilizācijas sistēmu, tādējādi ļaujot kameras lietotājam veiksmīgi fotogrāfēt arī objektus, kas atrodas salīdzinoši tālu no fotoaparāta. Uzņemtos fotoattēlus lietotājs varēs aplūkot 2,8 collu lielā platformāta LCD ekrānā, kuram būšot plašs skata leņķis.

Tomēr vislielākā rozīnīte ir iespēja ar šo fotokameru uzņemt Full HD izšķirtspējas video. Protams, ar šo kameru uzņemties video kvalitātes ziņā nevarēs sacensties ar Canon EOS 5D Mark II digitālās spoguļkameras sniegumu, taču, aplūkojot ierīces tehniskos datus, jāsecina, ka arī SX1 fotokameras uzņemto videomateriālu kvalitāte noteikti būs ļoti augsta… Starp citu, pateicoties SX1 modelī iebūvētajai HDMI multimediju pieslēgvietai, kameras īpašnieks uzņemtos video varēs ērti aplūkot uz televizora vai monitora.

Pārdošanā Canon PowerShot SX1 digitālie fotoaparāti nonāks šī gada aprīlī, un to cena būs 599,99 ASV dolāri.

Izsaki savu viedokli