Aktuāls

”iPhone 8” un ”iPhone X” parāda iespaidīgus rezultātus veiktspējas testos

Tālruņi, mobilās ierīces

Latvijas iedzīvotāji iepērkas “Google Play” veikalā par vidēji 3 eiro

Sakaru pakalpojumi

Pavīd pirmās ”Samsung Galaxy S9” baumas – Ierīcei būšot 1000 kadru sekundē kameras sensors

Tālruņi, mobilās ierīces

”Samsung” beidzot piedāvā likvidēt ”Bixby” pogas funkcionalitāti

Mobilās aplikācijas

”iMessage” maksājumu serviss ”iOS 11” vēl nebūs pieejams

Mobilās aplikācijas

Eksperts: lietu internets pamazām sāk savu attīstību biznesa vidē Latvijā

Internets

Prezentēts jaunais ”Volkswagen Amarok Aventura Exclusive” prototips un īpašais ”Dark Label” modelis

Auto, Moto

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Telekomunikācijas

”Nintendo Switch” jau atkal pārdošanas apjomu ziņā pārspēj ”PS4” un ”Xbox One”

Aprīkojums

”Porsche” savu pirmo elektroauto atrādīs 2019. gadā

Automobiļi, moto transports

Šodien, 11.novembrī Canon paziņo par savas X sērijas papildināšanu ar divām jaunām rokas videokamerām – XA35 un XA30. Kompaktajiem un vieglajiem modeļiem ir jaunais HD CMOS Pro sensors, kas nodrošina lielāku jutību un uzlabotu sniegumu nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Kameras ir aprīkotas ar Wide Dynamic diapazona (DR) un izcelšanas prioritātes uzstādījumiem, ļaujot iemūžināt ziņas, veidot dokumentālās filmas un pat filmēt kāzas un korporatīvos reklāmas video.

Izcila attēlu kvalitāte un video apstrāde

Canon optiskās kompetences mantojums un modernās tehnoloģijas ir palīdzējušas aprīkot 1/2.84-tipa 2,91 MP HD CMOS Pro sensoru ar paaugstinātu jutību, un uzlabot signāla un traucējumu attiecību. Rezultātā attēli ir asi un skaidri pat nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Attēla kvalitāti vēl vairāk uzlabo pilnveidotais infrasarkano staru sniegums, kas lieliski piemērots savvaļas dzīvnieku vai dokumentālo filmu uzņemšanai naktī.

canon

20x tālummaiņas platleņķa objektīvs piedāvā 26,8–576 mm (35 mm ekvivalenta) fokusa attālumu un izmanto Canon atjautīgo 5 asu optisko attēlu stabilizēšanas sistēmu ar dinamisko IS. Objektīvam ir arī apaļš 8 posmu atvērums, kas pastiprina “bokeh” efektu.

XA35 un XA30 ir divi jauni uzstādījumi – Wide Dynamic diapazons (DR) un izcelšanas prioritāte. Izmantojot Wide DR režīmu, kameras var sasniegt 600% dinamisko diapazonu un radīt košus attēlus ar lielu kontrastu, kas saglabā sīkas detaļas gan gaišajās, gan tumšajās zonās. Savukārt izcelšanas prioritātes uzstādījumi ļauj lietotājiem uzņemt video ar dabīgākiem toņiem un bagātīgākām krāsām, it īpaši spilgtos apstākļos – ainās ar spožām debesīm un atstarojošām virsmām. Abiem modeļiem ir arī palēninātas un paātrinātas ierakstīšanas režīmi.

Diskrētas un pārnēsājamas, lieliski piemērotas ceļam

Kompaktās un vieglās XA35 un XA30 ir ideāli sabiedrotie ziņu reportieriem un žurnālistiem. Tāpat kameras ir ārkārtīgi viegli lietojamas, un tām ir plašs automātisko funkciju klāsts, kas ļoti noder korporatīvā un mācību vidē.

Integrācija un savienojamība

Ar HD/SD-SDI termināļa palīdzību XA35 var integrēties jau uzstādītā aprīkojumā tālākai pārsūtīšanai vai pārnesei, un tai ir iegulti skaņas un laika kodu signāli. Sniedzot lietotājiem iespēju reāllaikā eksportēt nesaspiestus augstas izšķirtspējas digitālos video, tā ir izcila kompaktā videokamera tiešraidēm un reportāžām.

Tāpat kameras atbalsta augstas kvalitātes AVCHD (līdz 28 Mbps) un MP4 (līdz 35 Mbps) datņu formātus un ietver divus SD karšu slotus, nodrošinot momentālu dublēšanu, izmantojot sinhrono ierakstīšanu, vai retranslētās ierakstīšanas funkciju ilgākiem pasākumiem.

Gan XA35, gan XA30 ir iespējots divjoslu Wi-Fi, kas, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai datoru, ļauj lietot kameru ar tālvadību, veikt datņu bezvadu pārsūtīšanu/augšupielādi un priekšskatīt tās pārlūkā.

Izsaki savu viedokli