Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Callpod pagājušā gada nogalē prezentēja kompaktu un pārnēsājamu universālo lādētāju Fueltank DUO, kas vienlaicīgi spēj uzlādēt 2 mobilās ierīces. Tagad Callpod ir prezentējuši lētāku Fueltank universālā lādētāja versiju – Fueltank UNO, kas ļauj uzlādēt tūkstošiem mobilo ierīču. Dodoties ceļojumos, bieži vien pašā nepiemērotākajā brīdī nosēžas akumulators kādai no līdzpaņemtajām elektroniskajām ierīcēm (mobilajam tālrunim, MP3 atskaņotājam, Bluetooth brīvroku sistēmai utt.), taču parasti šādās situācijās ceļotājam tuvumā nav elektrības rozetes, kas ļautu šo ierīci uzlādēt.

Tieši šādiem gadījumiem ir paredzēts Callpod Fueltank UNO universālais lādētājs, kas ļauj uzlādēt tūkstošiem mobilo ierīču (iPod atskaņotājus, mobilos tālruņus, Bluetooth brīvroku sistēmas, plaukstdatorus, digitālās kameras, navigācijas ierīces, MP3 atskaņotājus u.c. mobilās ierīces) pat tad, ja tuvumā nav nevienas elektrības rozetes.

Callpod Fueltank UNO ir aprīkots ar litija jonu akumulatoru, kura ietilpība ir četrkārt lielāka kā standarta mobilo tālruņu akumulatoriem. Tāpat šai ierīcei ir LED indikatorlampiņas, kas ļauj ērti noteikt Fueltank UNO akumulatora uzlādes līmeni. Turklāt šī lādētāja svars ir vien aptuveni 100 g, tātad tas ir īpaši piemērots ceļojumiem.

Šī universālā lādētāja rekomendētā cena ir 49,95 ASV dolāri, un ražotājs ziņo, ka jau tagad to var iegādāties BestBuy veikalos, bet jau drīzumā to varēs nopirkt arī Callpod mājaslapā.

Izsaki savu viedokli