Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Dubaja uzskatāma par vienu no ekskluzīvākajiem auto tirgiem pasaulē, tādēļ nav brīnums, ka tieši tur notiekošajā auto izstādē, Bugatti prezentēs trīs jaunas supersporta auto Veyron 16.4 Grand Sport speciālās versijas. Cena? Vismaz 1,58 miljoni eiro.

Par šādu cenu būs iespējams iegādāties spilgtāko trijotnes pārstāvi, kuru rotā dzeltens krāsojums ar melniem oglekļa šķiedras elementiem. Arī interjers ieturēts šādās krāsās – dzelteno ādu papildina melna alkantara un dekoratīvā oglekļa šķiedra. Stūri un ātrumpārslēgu izceļ dzelteni diegi.

Otrs eksemplārs pieejams ieturētākos toņos, jo pamatā ir tumši zilā krāsa, kuru papildina anodēts alumīnijs. Priekšējā bampera apakša un sliekšņi izcelti īpaši, jo ir no pulēta alumīnija. Salonā valda kontrasts starp ar ārpuses zilo un spēcīgi oranžo toni. Neatņemama sastāvdaļa, protams, ir oglekļa šķiedra, kas rota centrālo konsoli un durvju paneļus. Šī spēkrata cena – 1,78 miljoni eiro.

Par šādu pašu cenu pieejams arī trešais Veyron 16.4 Grand Sport, kas izceļas ar „British Racing Green” krāsas oglekļa šķiedru un pulētiem alumīnija elementiem. Šī eksemplāra salons ir visklasiskākais. Pelēka āda apvienojumā ar zaļiem paneļiem un oglekļa šķiedras paneļiem veido harmonisku izskatu.

Tehniski nekādu izmaiņu nav – visus trīs spēkratus uz priekšu dzen astoņu litru W16 četru turbo benzīna dzinējs, kas attīsta 1001 zirgspēkus un iespaidīgo jaudu novada uz visiem četriem riteņiem.

Saistītās tēmas: bugattibugatti veyron

Izsaki savu viedokli