Aktuāls

”iPhone 8” un ”iPhone X” parāda iespaidīgus rezultātus veiktspējas testos

Tālruņi, mobilās ierīces

Latvijas iedzīvotāji iepērkas “Google Play” veikalā par vidēji 3 eiro

Sakaru pakalpojumi

Pavīd pirmās ”Samsung Galaxy S9” baumas – Ierīcei būšot 1000 kadru sekundē kameras sensors

Tālruņi, mobilās ierīces

”Samsung” beidzot piedāvā likvidēt ”Bixby” pogas funkcionalitāti

Mobilās aplikācijas

”iMessage” maksājumu serviss ”iOS 11” vēl nebūs pieejams

Mobilās aplikācijas

Eksperts: lietu internets pamazām sāk savu attīstību biznesa vidē Latvijā

Internets

Prezentēts jaunais ”Volkswagen Amarok Aventura Exclusive” prototips un īpašais ”Dark Label” modelis

Auto, Moto

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Telekomunikācijas

”Nintendo Switch” jau atkal pārdošanas apjomu ziņā pārspēj ”PS4” un ”Xbox One”

Aprīkojums

”Porsche” savu pirmo elektroauto atrādīs 2019. gadā

Automobiļi, moto transports

Katru gadu globālais informācijas gigants Thomson Reuters izvēlas uzņēmumus, kas ir labākie ideju radītāji un pratēji tās pārveidot komerciālos un labi aizsargātos jaunievedumos. Brother uzņēmums tiek ierindots to starpā.

Lielākā daļa cilvēku Brother uzņēmumu saista ar populāro daudzfunkciju printeru, uzlīmju printeru, faksa aparātu un lāzerptinteru ražotāja vārdu, kā produkti tiek lietoti tūkstošiem vai pat miljoniem uzņēmumu un māju birojos.

Mazāk ir tādu cilvēku, kas Brother vārdu saista ar vienu no pasaules inovatīvākajiem uzņēmumiem, kura galvenais birojs atrodas Japānā

Brother atkal ir saņēmis tam apliecinājumu un oficiālu balvu, kas pēc informācijas giganta Thomson Reuters datiem, jau ceturto gadu pēc kārtas ierindo Brother savā “Top 100 Global Innovators” sarakstā.

Ieņemot šo prestižo pozīciju, Brother ierindojas pasaulē visplašāk pazīsatamo, dažādu nozaru uzņēmumu vidū, kas, pēc Thomson Reuters sniegtās informācijas, raksturojot Brother tā oficiālājā nominācijā, ir uzņēmumi, kas spēj pārveidot savas idejas komerciālos un labi aizsargātos jaunievedumos.

Katrs 100 labāko saraksta kandidāts tiek vērtēts, vadoties pēc četriem kritērijiem: vairāki jauni patenti, patentu apstiprināšanas panākumi, patentēto produktu globālā ietekme un to ietekme uz nozari kopumā.

45 uzņēmumi ir saņēmuši Thomson Reuters nomināciju četras reizes pēc kārtas, 16 no tiem ir no Japānas, kuru starpā ir arī Brother uzņēmums.

”Vieta Thomson Reuters Top 100 sarakstā ir lieliska atzinība ne tikai izstrādātājiem un zinātniekiem Brother laboratorijās, bet arī mūsu galvenajiem uzņēmuma vadītājiem, kas inovāciju attīstību vērtē ļoti augstu. Tādiem cilvēkiem kā mums, Brother filiālēs visās pasaules valstīs, šī godalgotā pozīcija rāda, ka varam droši gaidīt daudz jaunu un aizraujošu produktu jaunumums tuvākajos gados, kas klientiem sniegs daudz priekšrocību ikdienas darbā ar Brother, ” skaidro Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Lielāko un visplašāk zināmo jaunievedumu starpā ir jaunākās paaudzes Print 3.0 daudzfunkciju printeri, kas ļauj drukāt A3 izmēra dokumentus pat zemākā cenu kategorijā.

Ar OmniJoin, Brother ir droši iesoļojis profesionālo web konferenču sistēmu tirgū. OmniJoin pārdošana Skandināvijas valstu tirgū sākās jau 2014. gada novembrī.

Print

Izsaki savu viedokli