Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klāt ir jaunākais BOOT.Lv apskats un turpinot apskatīt Brother piedāvātos uzlīmju printerus, esam ķērušies pie PT-D600VP ierīces, kura spēj darboties kā atsevišķi, tā pieslēgta datoram, tāpat arī to ar enerģiju var nodrošināt, izmantojot barošanas adapteri vai sešus AA izmēra akumulatorus.

IMG_9322

Ierīce ir aprīkota ar QWERTY tastatūru, virs kuras novietots krāsains, aizmugurgaismots displejs. Printera labajā sānā novietotas barošanas adaptera un USB pieslēgvietas, savukārt kreisajā sānā ir gatavo uzlīmju izvads. Patīkami, ka Brother padomājuši par ērtu uzlīmju kasešu nomaiņu – tas aizņems vien dažas sekundes, lai nomainītu kasetni, printeris pat nebūs jāpaceļ no galda, vienkārši jāatver tā augšējā augšējā daļa, jāizņem vecā kasetne un jāieliek jaunā.

IMG_9323

Ja runājam par uzlīmēm, tad Brother PT-D600VP atbalsta sekojoša platuma uzlīmju lentas: 3.5mm, 6mm, 9mm, 12mm, 18mm, 24mm. Komplektācijā ar ierīci iekļauta 24 milimetru lenta. Kā jau iepriekš apskatītie Brother uzlīmju printeri, arī šis izmanto termopārneses drukas tehnoloģiju, attiecīgi nebūs nepieciešami tintes kārtridži. Tāpat arī šī ierīce ir aprīkota ar automātisku uzlīmju griezēju, kas parūpēsies, lai uzlīmju malas vienmēr būtu perfekti taisnas.

IMG_9324

Printaris izmanto TZe uzlīmju lentas, kas ir īpaši izturīgas un nebaidās ūdens, karstuma, sala, kā arī neizbalē saulē, spēj izturēt berzi, kā arī dažādas ķimikālijas. Uzlīmes iespējams izmantot kā telpās, mikroviļņu krāsnīs, saldētavās, tā arī ārpus telpām. Jāpiemin, ka uzlīmju lentas pieejamas dažādos izmēros, krāsās, laminētas, fluerescējošas, auduma, elastīgas (vadu marķēšanai), kā arī ar īpaši stipru līmi. Jāpiemin, ka pat tās uzlīmes, kurām ir īpaši stiprā līme, noņemot neatstāj absolūti nekādas pēdas. Pieejamas arī caurspīdīgas uzlīmju lentas, kas apvienojumā ar spoguļdrukas iespēju noderēs, lai izdrukātu uzlīmes, līmēšanai uz stikliem.

IMG_9330

Kā jau minējām, tad printeris pieslēdzams datoram, kā arī izmantojams atsevišķi. Izmantojot Brother PT-D600VP pieejami biežāk izmantotie uzlīmju paraugi, savukārt pieslēdzot ierīci datoram iespējams izdrukāt krietni plašāku uzlīmju arsenālu. Kopumā pieejami 14 fonti, 11 uzlīmju stili, 99 rāmīši, vairāk kā 600 dažādi simboli (arī latviešu rakstzīmes), kā arī virkne svītru kodu. Brother programmatūra atbalsta Windows un OS X operētājsistēmas. Tāpat arī printeri iespējams darbināt, izmantojot 6 AA akumulatorus, šajā gadījumā gan drukas ātrums būs mazāks, ja izmantojot barošanas adapteri, Brother PT-D600VP drukā ar ātrumu 30mm sekundē, tad darbinot printeri ar akumulatoriem šīs rādītājs būs 20mm sekundē.

IMG_9327

Brother PT-D600VP uzlīmju printeris pie oficiālajiem izplatītājiem Latvijā pieejams par 123 eiro. Ierīcei pieejamas Brother TZe uzlīmes, kuras iespējams iegādāties 9, 12, 18, 24 un 36 milimetru platumā, šādi kārtridži attiecīgi izmaksās 13, 14, 17, 20 un 25 eiro.

Tāpat arī šai ierīcei pieejamas termosēžas cauruļu apdrukas uzlīmes, kuras tiek piedāvātas 5.8, 8.8 un 17.7 milimetru platumos par attiecīgi 20, 22 un 25 eiro. Katrā kārtridžā ir 1.5 metri termosēžas cauruļu apdrukas uzlīmju.

Saistītās tēmas: brotherbrother PT-D600VPPT-D600VPuzlīmju printeri

Izsaki savu viedokli