Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Biroja tehnoloģiju uzņēmums Brother ir laiduši klajā jaunākās paaudzes tīkla skenerus, kas radīti, lai uzlabotu darba produktivitāti, atvieglotu ikdienas darba pienākumu veikšanu un celtu biznesa efektivitāti.

Izturība un tīkla savienojumu iespējas ir galvenie ieguvumi, kas raksturo jaunās Brother skeneru klāsta ierīces – ADS-2400N, ADS-2800W, ADS-3000N un ADS-3600W modeļus.

Skeneri, kas izstrādāti augstām skenēšanas darbu prasībām mazo un vidējo uzņēmumu tirgum, nodrošina pilnīgu savienojumu funkcionalitāti, kas ļaus vairākiem lietotājiem strādāt ar vienu ierīci, bez vajadzības veidot savienojumu ar datoru.

brother-ads-2400n-1.jpg

Citas svarīgas funkcijas, kas uzlabos darba produktivitāti ir near field communication (NFC) tehnoloģija, ieprogrammēta, viena pieskāriena skenēšana un uzlabotas attēlu apstrādes funkcijas.

Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs, skaidro, “ka plašās savienojumu izveides iespējas, bez vajadzības pieslēgt ierīces datoram, ļauj uzlabot darbaplūsmas efektivitāti un, protams, samazināt izmaksas, kas saistītas ar programmatūru instalēšanu atsevišķās ierīcēs – ne mazāk svarīgi faktori, kas jāņem vērā aprēķinot kopējās izmaksas.”

Skenēšana tīklā ļauj lietotājiem skenēt tieši no skenera uz dažādām ierīcēm – ar vienu pieskārienu dokumenti var tikt vienkārši koplietoti dažādu lietotāju un pat uzņēmuma nodaļu starpā, darbojoties atbilstoši jaunākajām skenēšanas prasībām – ļaujot informācijai vienmēr būt apritē.

9.3cm lielais, programmējamais, krāsu skārienjūtīgais ekrāns (tikai ADS-2800W un ADS-3600W ierīcēm) ļaus lietotājiem ieprogrammēt biežāk izmantojamās skenēšanas funkcijas, tādējādi paātrinot darba gaitu un uzlabojot darbaplūsmas efektivitāti. Ieprogrammējamie taustiņi ADS-2400N un ADS-3000N modeļiem ļaus lietotājiem izmantot līdzīgas funkcijas, lai iepriekš konfigurētu tīkla skenēšanas funkcijas.

Ņemot vērā, ka skeneri ir galda ierīces, tie spēj tikt galā ar dažādu skenējamo materiālu klāstu – papīru no 40 – 413gsm (grami uz kvadrātmetru), kā arī reljefainas virsmas plastikāta kartēm līdz 1.4 mm biezumā, kas padara šos ADS skenerus īpaši piemērotus skenējot ID kartes.

Uzlabotās attēlu apstrādes funkcijas nodrošinās skaidru skenēto dokumentu rezultātu, svarīgas informācijas akurātu uztveršanu un saglabāšanu, kā rezultātā var tikt izveidoti samazināti faili to koplietošanai un ģenerēti skaidri salasāmi raksti – lasīšanai.

Visi jaunie Brother skeneri darbojas ar Brother bezmaksas iPrint&Scan aplikāciju – tiešai dokumentu skenēšanai uz mobilajām ierīcēm.

Jaunā klāsta skeneri ir arī aprīkoti ar Brother Solutions interface (BSI) atvērtu savienojumu platformu, kas ļauj trešo pušu izstrādātājiem izstrādāt pielāgotus risinājumus vai integrēt tos Brother ierīcēs.

Visi modeļi ir ar ENERGY Star biroja tehnikas energoefektivitātes marķējuma zīmi, kas nozīmē, ka produktiem ir zems piesārņojošo vielu emisijas līmenis, zems elektroenerģijas patēriņš un otrreizēja papīra pārstrādes iespēja.

Jaunākie Brother skeneri ir pieejami par šādām cenām:

  • ADS-2400N – € 380,00 (iesk. PVN)
  • ADS-2800W – € 540,00 (iesk. PVN)
  • ADS-3000N – € 820,00 (iesk. PVN)
  • ADS-3600W – € 939,00 (iesk. PVN)

Vairāk informāciju par jaunajiem produktiem un to specifikācijām meklējiet šeit:

www.brother.lv

Izsaki savu viedokli