Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klāt ir jaunākais BOOT.Lv apskats un šodien uzmanības centrā kompānijas Brother piedāvātā MFC-J5320DW drukas ierīce, kura ierindota biznesam paredzēto produktu kategorijā.

Kā norāda paši Brother, MFC-J5320DW būs piemērots mazākiem birojiem, nodrošinot dažādu savienojumu funkcijas ar datoru, mobilajām ierīcēm un mākoņpakalpojumiem.

IMG_8265

Lai arī iekārta ieturēta visnotaļ klasiskā stilā, tomēr melnās krāsas korpuss to padara krietni glītāku, salīdzinājumā ar tām ierīcēm, kas ieturētas biroja tehnikai raksturīgajā garlaicīgi pelēkajā krāsā. Printera augšējā daļa, zem kuras paslēpts automātiskais 35 lapu dokumentu padevējs, veidota no matētas plastmasas, kuru caurvij glancētas līnijas, šis raksts piešķir eleganci, turklāt dokumenta padevēja vāku varam atvērt tieši tad, kad plānots to izmantot.

IMG_8266

Ierīces priekšpusē novietots vadības panelis, kurā iestrādāts 6.8 centimetru diagonāles skārienjutīgais displejs, skārienjutīgi vadības taustiņi, kuri tiek izgaismoti, attiecīgi arī ir pamanāmi tad, kad reāli ir izmantojami, kā arī fizisks ierīces ieslēgšanas/izslēgšanas taustiņš. Lai arī displejs ir rezistīvi skārienjutīgs un tā krāsu atainojums nestāv tuvu jaunākajiem viedtālruņiem, tomēr pieskārienus tas reģistrē nevainojumi un ir pilnībā pietiekams priekš drukas iekārtas, padarot tās lietošanu maksimāi vienkāršu un ērtu. Jāpiemin, ka šī paneļa leņķis ir pielāgojams.

IMG_8272

Pa kreisi no displeja novietots vāciņš, zem kura paslēpta USB pieslēgvieta. Izmantojot šo pieslēgvietu, varam pieslēgt USB datu nesējus un no tiem izdrukāt attēlus vai dokumentus, kā arī saglabāt skenētos dokumentus šajos datu nesējos. USB ligzda, kas paredzēta pieslēgšanai datoram, tīkla, kā arī telefona līnijas kabeļu pieslēgvieta paslēptas nevis printera aizmugurē, bet gan vidū, vārda tiešā nozīmē. Šīs pieslēgvietas atradīsim, paceļot uz augšu iekārtas augšējo virsmu, uzreiz zem skenera.

Ja runājam par pieslēgvietām, tad ierīces izmantošanai, nav obligāti jāizmanto USB kabelis, Brother MFC-J5320DW atbalsta WiFi bezvadu savienojumu, kas ļauj drukāt no un skenēt uz pat mobilajām ierīcēm, izmantojot Brother izstrādāto aplikāciju. Papildus tam Brother iekļāvuši dažādu populāru mākoņdatošanas servisu atbalstu, kā piemēram Dropbox. Evernote, OneDrive un Google Drive. Izmantojot printerī iestrādātās aplikācijas varam kā izdrukāt dokumentus no šiem servisiem, tā arī skenēt uz tiem. Tāpat arī tiek atbalstīti Apple AirPrint un Google Cloud Print servisi.

Šī tintes drukas ierīce nodrošina A4 printēšanu, skenēšanu, kopēšanu, faksu sūtīšanu un saņemšanu, kā arī A3 printēšanu. Papildus tam pieejama automātiskā abpusējā druka. Drukas ātrums ātrajā režīmā ir līdz 35 lapām melnbaltajā un līdz 27 labām krāsu režīmā, savukārt standarta režīmā – līdz 22 lapām melnbaltajā un 20 lapām krāsu režīmā. Skenēšanas ātrums A4 formātā ir sākot no 3.37 sekundēm (100 x 100 DPI), jo lielāka skenēšanas izšķirtspēja, jo ilgāks skenēšanas process. Maksimālā optiskā skenera izšķirtspēja ir 1200 x 2400 DPI.

Kā jau minējām, ierīce aprīkota ar 35 lapu automātisko dokumentu padevēju, kas atrodams augšpusē, standarta papīra padeves kasetē ir vieta 250 loksnēm, tāpat arī vienu loksni varam padot ar roku, no ierīces aizmugures. Tas noderēs printējot A3 formātā vai vienkārši uz biezāka papīra. Gatavo izdruku paplātē ir vieta 35 lapām.

Ja runājam par izejmateriāliem, tad Brother MFC-J5320DW pieejamas divu veidu tintes kasetnes – standarta, kuras nodrošina līdz 550 izdrukām, kā arī īpaši ietilpīgās kasetnes, no kurām melnā nodrošina līdz 2400 izdrukām, savukārt krāsainās – līdz 1200 izdrukām. Viena standarta kārtridža cena ir aptuveni 11 eiro, attiecīgi vienas lapas aptuvenās izdrukas izmaksas ir 0.02 eiro, savukārt ar īpaši ietilpīgajiem kārtridžiem, melnās izdrukas vidējās izmaksas sastādīs 0.01 eiro, savukārt krāsainās – 0.013 eiro.

Kā norāda Brother, tad MFC-J5320DW darba režīmā patērē 32W enerģijas, gatavības režīmā 5.5W, miega režīmā 1.8W. Maksimālais skaļuma līmenis ierīcei darbojoties ir 50dB, kas ir diezgan labs rādītājs.

Brother MFC-J5320DW Latvijas veikalos pieejams par aptuveni 180 eiro, kas, ņemot vērā ierīces funkcionalitāti un 3 gadu garantiju, atzīstama par objektīvu.

Saistītās tēmas: brotherdrukas iekārtas

Izsaki savu viedokli