Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ubiquitech ir viens no pasaulē vadošajiem drošu drukas risinājumu izstrādātājiem, nodrošinot ar drukas risinājumiem Dānijas lielākos uzņēmumus un valsts sektora iestādes. Šī jaunā sadarbība varētu nodrošināt Brother pieeju lielākiem uzņēmumiem, savukārt Ubiquitech – iespēju sniegt drošas drukas pakalpojumus nelieliem un vidēji lieliem uzņēmumiem.

Daudzas kompānijas apzinās briesmas, ko var radīt IT noziegumi un datu ļaunprātīga izmantošana. Uzņēmumi, mēģinot to novērst, izmanto drošības sistēmas, dublējumus, vīrusu skenerus, mākoņpakalpojumus, surogātpasta filtrus un aizsargparoles.

brother

Turpretī, maz ir tādu uzņēmumu, kas pievērš uzmanību riskam, ko var radīt pašu izmantotie printeri.

Nereti mēdz gadīties situācijas, kad svarīgi vai slepenu informāciju saturoši dokumenti atrodas izdrukāti un atstāti uz printera galda, jo persona, kas tos ir izdrukājusi ir vienkārši aizmirsusi tos paņemt. Šādās situācijās konfidenciālu informāciju saturoši dokumenti atrodas visiem redzamā vietā.

Brother PrintSmart Mobile risinājumi pieliks punktu šādai bezrūpībai. Izmantojot šos risinājumus lietotājs varēs izdrukāt dokumentus tikai ar drošības koda palīdzību, kas jāievada printerī, vai arī izmantojot ID karti.

Dānijas IT sistēmu izstrādātāji Ubiquitech piedāvā pat vēl attīstītākus drukas pārvaldības risinājumus, kas pārsvarā tiek izmantoti lielās organizācijās.

Brother kopā ar Ubiquitech ir spēruši soli jaunā virzienā, noslēdzot veiksmīgu sadarbību, kas ļaus Brother printerus un multifunkcionālās ierīces izmantot ar Ubiquitech risinājumiem.

Ubiquitech ir aktīvs uzņēmums visa pasaulē

Ubiquitech A/S tika dibināts 2014. gadā ar mērķi izveidot atvērtu platformu drošiem un lietotājiem draudzīgiem drukas pārvaldības risinājumiem.

Mūsdienās uzņēmums ir viens no vadošajiem šīs nozares pārstāvjiem un spēj nodrošināt ar  drošas drukāšanas sistēmām dažāda lieluma uzņēmumus.

Jaunums no Ubiquitech ir mobilās drukas opcija – Global Print, kas ļauj drukāt no visa veida mobilajām ierīcēm, lai arī kur tu atrastos.

Ubiquitech ir Dānijas uzņēmums ar galveno biroju Birkerodā. Kompānijas sadarbības partneru vidū ierindojas tādi pasaulē zināmi uzņēmumi, kā Ernst & Young, Nykredit, Qatar Airways, Jyske Bank, The Walt Disney Company, Topdanmark, London Metropolitan University, Universidad de Deusto un Stockholm University.

Ubiquitech sadarbojas ar vairākiem vadošajiem printeru ražotājiem – Brother uzņēmums ir pēdējais to vidū.

Abpusējs ieguvums

Ubiquetech vēlas iekļaut savus drukas pārvaldības risinājumus Brother PrintSmart, tādējādi, Ubiqitech klientiem būs pieejama lētāka alternatīva, nekā uzņēmuma pašreizējais piedāvājums sadarbībā ar citiem printeru ražotājiem.

”Brother printeri un daudzfunkcju ierīces kopumā ir daudz lētāki, nekā lielās iekārtas no citiem ražotājiem, ar ko mēs pārsvarā sadarbojamies. Tas dod mums pilnīgi jaunu iespēju piedāvāt savus pakalpojumus mazākiem uzņēmumiem. Papildus, piedāvājam programmatūras ar mazākiem un decentralizētiem printeriem – tuvākums galapatērētājiem,” skaidro Peters Rostrups, Ubiquitech projektu vadītājs.

Brother sagaida daudz no jaunās sadarbības ar Ubiquitech:

”Nav noslēpums, ka vēlamies palielināt mūsu tirgus daļu un interesi lielāku uzņēmumu un valsts organizāciju vidū. Mēs esam spējīgi pastāvēt arī sadarbojoties ar esošo mērķauditoriju – nelieliem un vidēji lieliem uzņēmumiem, tomēr vēlamies vairāk un mums ir iespējas, atbistošas ierīces un sistēmas, lai to spētu sasniegt,” skaidro Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Iespējas valsts sektora iestādēs

Tādu mobilo ierīču, kā viedtālruņu un planšetdatoru pielietojuma izplatība ir radījusi gan jaunus izaicinājumus printeru un to programmatūru ražotājiem un piegādātājiem, gan arī – jaunas iespējas.

Daudzas no tām ir atrodamas sabiedriskās sfēras organizācijās, kur drošas drukas sistēmu pielietojamība būtiski attīstīsies tuvāko gadu laikā.

Apvienojot Ubiquitech attīstītās programmatūras ar Brother izturīgajiem daudzfunkciju printeriem, paredzot drošas drukas risinājumu nodrošinājumu sabiedriskās organizācijās.

Piemēram, lidostas, viesnīcas, bibliotēkas, dzelzceļa stracijas vai konferenču centri – vietas, kur lietotāji varēs drukāt droši, izmantojot lokālos printerus.
Vairāk informācijas:

www.brother.lv

 

Saistītās tēmas: brother

Izsaki savu viedokli